Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Ego Spedition din pecica,judetul arad


Postări Recomandate

  • Members

Buna colegi, am auzit de aceea firma si nu cred ca este la pecica, sau cel putin eu imi amintesc ca nu se numea asa satul acela, nu ia in echipaj decat unul singur si nu incepatari, in schimb au cisterne de alimente, numai masini man si din cate am auzit sunt foarte seriosi atat la bani cat si la treaba .....acesta este un lucru care l-am auzit de la cativa soferii ai acestei firme, pe diferite parcari ,dar nu toti in acelasi timp ,in interval de cateva luni ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

Pentru cei interesati[dar mai bine feritiva]10 centi pe km.salar pe tara 100/euro,care nu se da oprinduse ca garantie timp de un an,se da cu maimuta la greu,nu_ti platesc absolut nici o amenda ,si pentru orice gresala se trag bani,asta din auzite de la un vecin care a lucrat la ei 2 saptamini. dr bune la toata lumea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • Members

la bani sunt ok, dar se lucra mult cu magnetul , "negrii pe plantatie" , trag de tine pana pici jos, cunosc un sofer ce a lucrat acolo, ajungea seara acasa din tari si dimineata pleca din nou, nu conta ca nu era odihnit, magnetul la greu pe riscul tau binenteles,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.