Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Transporturi Auto Astra, Bucuresti


Postări Recomandate

  • 3 months later...
  • Members

feritiva de aceasta firma dupa ,ce vii din cursa iti gasesc diferite motive si nu vedeti nici un ban ,eu nu inteleg de ce colegi nu scriu despre tepele luate ca sunt o gramada.Mai bine va cautati in alta parte unde dau bani nu sa umble cu prosteala ca astia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Members

Bine zis despre nenorocitii astia seba76..si eu am fost salariat la firma lui peste astra transporturi cica...se stie ca patronul lor este in puscarie radulescu stefan pt inselaciune cu statul...milioane de euro sa furat..asa vorbea unul mecanic pe acolo cica sef peste manivele nicu parca il chema. o experienta care nu o sa o pot uita asa usor cu teparii astia..pacat de firma de expeditie transped din austria care nu stie cu cine au de a face..nu iti da decat 200 euro avans si cand ajungi in franta nu ai bani sa platesti motorina ,portile nu mai recuperezi nimic,mai ales cand ajungi la baza si te ia contabila aia care cica fura mai mult ca sandu patronul..deci ATENTIE MARE CU ACEASTA FIRMA!!! daia au zi de zi anunturi de angajare de ani de zile ..ar trebui sa le lase toti masinile pe unde apuca ..o zi buna colegii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

pai deja au cateva masini lasate la Arad,fara motorina si alte accesorii.

nu au facut plata la soferi si au abandonat masinile,dar patronul isi construieste un bloc in spate la fostul restaurant Budapesta,pe strada cu sediul BGS.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.