Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

ATESTAT ADR TIP CARD??


maryan25

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 93
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • Members

mai fratilor pe mine m au disperat astia de la arr buzau, am dat ex pe 27.04 si pe 9.05 am depus dosarul pt ADR.Ieri cand am crezut ca s au implinit cele 3 sapt, cum mi au spus ca dureaza, am aflat socat ca nici macar nu au trimis dosarele cu cei care au sustinut ex pe 27 apr ca cica nu le primesc cei de la Bucuresti ca sunt f aglomerati.

Dupa cum am citit aici s au eliberat in foarte multe locuri din tara si am atata nevoie de el :( Multa bafta !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
asa este nu s-au scanat pentru prelucrat decat pana pe 06 apr. am vazut o nota interna la arr buc.

am inteles, dar ar fi putut sa spuna ca e un blocaj si dureaza mai mult. Multumesc pt informare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Members

Pe data de 27 04 2013 am dat examen pt ADR colete si cisterna, ultima data pe 25.06.13 cand am mers la agentia ARR din Iasi pt. a ma interesa daca au ajuns atestatele, mi s-a spus ca nici nu au fost trimise cererile la Bucuresti.

Am sunat astazi la ARR Inspectoratul Rutier Bucuresti si in cursul zilei de astazi 08.07 trebuie sa ajunga si cererile noastre la ei. Mi s-a spus ca miercuri sa sun la ARR Iasi, sa intreb daca au ajuns atestatele ADR cu examenul dat pe data de 27.04.13.

Despre eliberarea atestatelor ADR cu examenul dat dupa data de 24.07.13 nu stiu sa va spun numic.

Toate cele bune...!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

ARR IS. Pe data de 27.04.13 am dat examen pt ADR colete si cisterna, iar pe data pe 25.06.13 cand am mers la agentia ARR din Iasi pt. a ma interesa daca au ajuns atestatele, mi s-a spus ca nici nu au fost trimise cererile la Bucuresti.

Am sunat astazi la ARR Inspectoratul Rutier Bucuresti si in cursul zilei de astazi trebuie sa ajunga si cererile noastre la ei.

Mi sa spus sa sun miercuri la ARR Iasi, si sa-i intreb daca au ajuns atestatele ADR, cu examenul dat pe data de 27.04.13.

Despre eliberarea atestatelor ADR cu examenul dat dupa data de 27.04.13 nu stiu sa va spun numic.

Toate cele bune...!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

sall tuturor,...pe 29 mai am intrebat eu despre atestatul ,ADR, la ARR Sibiu, iar un domn inspector, mi-a raspuns ca de abia au inceput sa elibereze noile atestate, pentru cei care au dat examenul in luna Ianuarie,....acum nu stiu in ce faza sunt,...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.