Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • 5 months later...
  • Members

Scuze pt mesajul offtopic. Totusi, preferam sa fie eventual mutat unde trebuie. Cred ca informatiile continute erau destul de importante, pentru ca alti colegi sa nu treaca prin ceea ce trec eu acum. Este foarte frustrant sa trebuiasca sa alergi dupa banii tai munciti. Cred ca informatia era mult mai importanta decat faptul ca am fost offtopic ! Drumuri bune, fara Focus Motor srl sau Tractor Magazin srl

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

poti deschide oricind un alt subiect cu orice informatie sau tema doresti,important sau neimportant,singura cerinta este sa cauti inainte folosind functia "cautare"pentru a nu fi un subiect pe aceiasi tema...nu de alta dar multi dintre utilizatori sunt deranjati de comentariile offtopic ajungindu-se ca primul comentariu sa fie despre MERE si ulterior sa vorbim despre Pere....acesta este si motivul eliminarii oricarui comentariu offtopic

Asadar revenim...

..cine stie ceva de firma PRINA-FRIO din Castilion si poate oferi informatii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

salut toti colegi de pe forum , si le doresc drumuri bune oriunde sar afla, tuturora care incearca, si ajuta pe colegi nostri in diverse probleme . catre colegu -mario bandit , cu ceva timp in urma am primit oferta sa merg ca tractionist la firma Prima Frio din wila real castelion de la doamna mariana varga . fiind incepator in aceasta activitate imieste teama sa nu nimeresc in mina unor....... rugamintea mea este daca ma poti ajuta cu ceva informati despre aceasta, multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

salut , prima frio este la ora actuala o logistica mare , flota lor fiind compusa in 85/90 la suta din mici societati , cooperative si particulari avand si mini baze si colaboratori pe tot teritoriul spaniol .eu unu nu stiu cine e doamna mariana , ce legatura are dansa cu primafrio si sub ce conditii se lucreaza la castellon prin ei . imi pare rau ca nu iti pot oferi mai multe detali !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • 2 years later...
  • Members
La 31.01.2017 la 8:10, ovidiu_23 a spus:

Buna ziua,a colaborat cineva ca tractionist cu Primafrio? Stie care sunt condițiile si ce oferta au pentru tractionisti? Cum as putea lua legătura cu ei? 

Mai bine staia acasa. Preturi foarte proaste. Iti scot ochii cu un 1,20 euro pe urcare dar la retur au grija sa vi cu 70   de centi. Kilometrii pe gol nu se platesc ( se fac minim 500 pe cursa)  se plateste si chirie la remorca 1250 euro + IVA (TVA)

Editat de fery20
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Deci sau dus si astia...!!! Oare mai exista vre o firma serioasă in ziua de azi?? Tind sa cred ca nu... Mulțumesc de informație! 

al 2lea eliminat,offtopic, fii atent la tema subiectuluipentru a nu mai pierde comentarii

Editat de cico_3504
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.