Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

sofer pe comunitate


Postări Recomandate

  • Members

Salutare colegii sunt din Bacau 43 de ani atestate adr agabaritic cisterna b c d e , limba italiana,engleza ceva experienta internationala din 2002 si comunitate din 2011 toata europa si anglia , frig, prelata, single si echipaj ,sunt ok ca om , familist ,am lucrat la putine firme ca; transmec, unterer, dpd germania, euro express bacau, accept si echipaj tel 0754561226 0744345033 .Drumuri bune si banii la timp doamne ajuta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

In apropiere de Craiova,la Braniste este Dumagas. Iau incepatori,pentru echipaj. Dai test circulatie,ceva geografie,program conducere si repaus,mecanica,documente. Apoi te ia in primire,in aceeasi zi omul cu camionul. Este un Renault (Premier,cred) cutie manuala cu bataie si iti cere sa mergi cu jumatati. Daca te sti cu astea toate de pana acum 80% esti luat. Mai departe nu stiu nimic. Bafta

Datele de contact

S.C. DUMAGAS TRANSPORT S.A, societate administrata in sistem unitar, sediul in com. Podari, sat Braniste, judetul Dolj, strada Calafatului nr. 117

Inregistrata la Registrul Comertului Dolj sub nr. J16/1948/2003, cod unic de inregistrare RO 16020497, capital social subscris si varsat 19.142.109 lei.

PERSOANE CONTACT Secretariat

Email: office.dj@dumagas.ro

Fax: +40 251 307 634

Telefon: +40 251 339 431

Telefon: +40 251 339 565

Telefon: +40 251 307 601

Telefon: +40 372 512 001

Telefon: +40 372 512 160

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.