Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

salutare


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

Vizitator Anonymous

salut colegi de  forum(de acu incolo)primitima printre randurile voastre sa va impartasesc din cunostintele mele si sa le culeg si eu pe ale voastre,

sa ma prezint  ma numesc ALEXANDRU,am 22 anii detin un volvo s40,locuiesc in bercenii,si de joi incolo o sa dau examenele pt ''c'',''ce'',''d'' deci uratimi cat mai mult noroc

sper sa ne intelegem cat mai bine

scuzati greselile de analfabet:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

multumesc,sper sa il iau.pregatit sunt-ma mai incurc la cateva intrebari, in rest din 10 chestionare 8 le iau..deci e cat de cat ok

urmaresc siteul de vro luna dar nu am postat pana acum din..........lene banuiesc insa am admirat sutele de poze cu camioane stock sau custom si ma visez pe unu -doamne ajuta,am tot respectul pentru soferi de cursa lunga stiu ca ''nu este un loc de munca,este un stil de viata''

MULTUMESC PENTRU URARI.....va raportez dupa examen,pana atunci trimiteti-ma la invatat,e lenea mare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

dragi colegi ,va anunt cu cea mai mare bucurie ca azi am dat sala la cat ''c'' si  ''d'' si....................AM LUAT.......FARA PROBLEME :):)::):))

maine am traseul deci...nu dati drumul la  pumni....nu am scapat inca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

dragi colegi..din pacate AM PICAT TRASEUL....o greseala prosteasca....am trecut pe galben...stiam ca o sa se schimbe dar am riscat...ca un fraier...asta e,asteptam inca 2 saptamani

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

azi am dat traseul la ''d'' am luat!!!!!!!:D:D:D:D...SIMPLU:B:Pdaca mergeam ieri cum am mers azi eram boier...asta este.....graba strica treaba:P...deci asteptam ''c+e'' ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Vizitator Anonymous

dupa o noapte nedormita si tone de emotii,o agatare de remorca care mia iesit din prima(nu am mai facuto nici o data)si maini transpirate de nu puteam sa tin volanu,azi 1 aprilie ziua pacalelilor pe la ora 10:30 AM LUAT CAT''E''ajungand si eu in randul vostru-al soferilor profesionisti,este mai mult decat un vis,este o realizare foarte importanta din viata mea,doresc sa exploatez la maximum drumurile lumii:D si dreptul meu de a conduce cele mai mari ''vaci''ale soselelor :D sa auzim numai de bine  ;)

mult succes tuturor

ps:daca aude careva,vreun post disponibil va sunt recunoscator

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Vizitator Anonymous

dragi colegi de forum si de sosele,va anunt cu mare drag ca,de cateva zile incurc traficul :Ppe frumusetea asta,masina noua(6000km) patron super(cunostinta) salariu cam micutz dar ce sai facem,la inceput e bine si asha,facem experientza:P daca ma vedetzi pe strada(cu sau fara incarcatura,datzi un semnal100410_073456.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salutari si bine ai venit! Felicitari pentru permis! Si cu locul de munca... nu-i bai, e o experienta care sunt sigur ca o sa iti folseasca. Toata chestia este sa nu te plafonezi, sa mergi mai departe.

  Si tu S60-ul tau si celalalt cu nu stiu ce S... Sunteti chiar enervanti!!!! Eu nu am decat un 850, si un Saab :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.