Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Cum curat interiorul cabinei?


AndyTGA

Postări Recomandate

  • Members

sanatate la toti colegii,cred ca majoritatea cand ati primit cate un camion mai meglijat ati avut probleme cu petele de la umezeala si alte intamplari pe panourile sau tapiteria cabinei, sa va spun problema mea : este vorba de un man f2000,masina a stat 2 ani pe loc cu geamul exterior de la inaltatoarea cabinei spart ramanand doar gemuletul din interior(colegii care au man stiu cat de greu e de gasit acel gemulet negru) timp in care a intrat destula apa si praf facand pete negre destul de mari prin jurul geamului plus nesimtirea fostului sofer(cred ca a vomitat din patul de sus si sa scurs pana jos) ma poate ajuta cineva cu un sfat cum sa indepartez acele pete foarte vizibile?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

incearca cu solutie de mocheta si sa o speli cu o perdea...eu asa am facut si scoate bine petele...nu mai stiu cum se numea solutia dar era in pulverizator ca si solutia de geamuri...

daca ai posibilitatea sa scoti panoul eu cred ca daca merge cel mai bine e sa-l speli...dar o sa iti dea diferenta la culoare cu restul cabinei.

mai e si solutia profesionala de curatare cu abur...dai un ban da stii ca face...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.