Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Members

  skiptrans Cluj membra a grupului Jost Luxemburg

Daca aveti detalii despre aceasta firma va rog detalii.

IATA ANUNTUL;

Valabil pana la: 03.06.2011 |

| Actualizat la: 10.05.2011 |

Compania:  Skiptrans

Departament:  Achizitii, Logistica, Aprovizionare, Alte Departamente, Transporturi, Distributie, Depozitare

Orasul:  Alba Iulia, Campia Turzii, Cluj-Napoca, Suceava, Turda

Tip Job:  Full time

Posturi disponibile:  20

Nivel cariera:  Entry-Level/Primii 3 Ani Exp,Mid-Level/Peste 3 Ani Exp,FaraStudiiSup/Necalificat

Limbi Straine:  engleza, franceza, germana, italiana,

Oferta:  1000 - 1500 EURO / luna

Permis conducere:  E

Data introducerii:  03.05.2011

Data limita:  03.06.2011

CANDIDATUL IDEAL:

Sofer profesionist responsabil cu dorinta de a lucra la standarde europene, cazier judiciar curat, permis de conducere cat B C E Experienta min 1 an .

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

6 saptamini in trafic intre Belgia si Italia urmate de o saptamina acasa la odihna. Deplasarile din Vatra Dornei pina in Belgia si inapoi sint suportate de catre firma.

Salarizare peste normele practicate in tara.

DESCRIEREA COMPANIEI:

Grup international de transport situat in Luxemburg si in Belgia cu traditie in transportul de marfa . Respectul catre angajatii firmei este filosofia noastra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Iata cateva numere de telefon

ATENTIE sunt luate de pe net.Sper ca sunt valabile

Date contact SC SKIPTRANS SRL

Email :

Telefon mobil :

Telefon fix : 0264450215

Web site :

SC SKIPTRANS SRL

Judet:  Cluj

Oras:  Cluj-Napoca

Adresa: Str. DECEBAL 69 CLUJ-NAPOCA

Cod Postal: 400037

Telefon: 0730650800

Fax: -

Cod Unic de Identificare: RO 21756040

Nr. Registrul Comertului: J12/2218/2007

Stare societate : INREGISTRAT din data 17 Mai 2007

Anul infintarii : 2007

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

cateva detelii 40e pe zi  mai faci cate o pauza de 6,30h ca nu e asa mare amenda.plateste firma dar punctele le primesti an baza de date la ei si daca te prind cu mai multe tot se mareste pana primest interdictie mergi peste program la cerere sant care as multumiti cu activitate de 3 ani la firma fiecare decide pt el:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

SKIPTRANS 0730650801 ACESTA ESTE NR DE LA CARE AM FOST SUNAT PT ANGAJARE.TOTODATA MI S-A SPUS SA MERG LA VATRA DORNEI PT PROBE .MI S-A REFUZAT SA MI SE SPUNA CAT SE PLATESTE ASA CA AM REFUZAT SI EU SA MERG.CINE VREA SA RISTE,SA SUNE LA NR DE MAI SUS SI SA CHELTUIE BANI PANA ACOLO E PROBLEMA LUI.SUCCES!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

salutare coolegii. Firma e din Vatra Dornei. Directorul firmei se numeste DIaconu si e din Cluj si totodata in parteneriat cu Jost din Luxemburg. Salarizarea e de 40 de euro pe zi plus salar in tara de 1103 lei. Drumul dus intors e asigurat de firma. Se pleaca din Vatra Dornei cu 2 microbus Mercedes Vito. Nu au soferi. Voi le luati si le duceti acolo si de adus la fel. Se pleaca din Vatra dornei pana in Belgia langa Liege in Battice. Acolo au garajul. De trecut peste program cam ff rar se trece dar cand e vb sa treci treb sa treci ca amenda e acoperita de firma fara nici un stres. Multe curse se fac de Italia Belgia. Au statiile lor de alimentare , cateva. In rest cam atat cine vrea sa mearga acolo o sa vada ca ce am scris nu vb prostii. Toate cele bune si drumuri bune!

Nr de contact 0730650801 Andreea si 0730650800 Diaconu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • Members

păi, să ne dea și nouă niște numere de telefon  și mai multe amănunte : salar, diurnă, tări, etc. ce zici?

daca te uitai mai bine vedeai si numere de tel.,am sunat eu acum si am vb cu andreea,a raspuns o voce plictisita,am intrebato ce si cum,o zis ca sa trimet cv prin fax idioteni din astea,in fine oricum sunasem asa de control daca se lipea ceva bine daca nu eeee, nu dau cioara din mana pe aia de pe gard.....drumuri bune colegi.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

Este un coleg sa ne zica cat de serioasa este firma,daca da banii la timp,daca te pun sa depasesti programul iti platesc amenzile sau alte informatii de acest gen sunt bine venite.Drumuri bune la toata lumea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

La ei am lucrat eu :). Ce va pot spune... ca salariu se baga pe 10... dar intra intotdeauna cu 3-4 zile intarziere (nu cred ca asta ar fi o problema). Sediul este la Battice in Belgia si Enghien tot Belgia. Se plateste salariul minim pe tara + 40 de euro la zi. Nu se depaseste programul de conducere, dar programul de 13/15 ore mai tot timpul (se conduce cat iti ajunge timpul de conducere).

Ruta e in general Franta-Benelux, in special agatari/dezgatari in Marsilia.

Firma destul de serioasa, dar cu sef arogant si nesimitit -> Gabriel Diaconu. Daca ai o problema si nu raspunzi la telefon face ca trenu', dar daca tu ai o problema si suni, nu te baga in seama.

Sincer, fata de alte firme... recomand cu incredere...

Daniel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

in atentia domnului diaconu    domnule diaconu cand ve ti termina cu savin ciprian atunci majoritatea soferilor care au lucrat sau lucreaza vor fi pe placul dv  dar pana atunci va complaceti  si nu vedeti  sau nu vreti ca acest om este vai de el  adica afon in aceasta meserie  noi soferii aducem banii in firma  iar dumnealui  i se cuvin laurii  rusine sa ii fie pt ca el este  si are reputatie de mare spagar  si binenteles de anti soferi  atentie  mare  domnilor colegi 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

in atentia domnului diaconu    domnule diaconu cand ve ti termina cu savin ciprian atunci majoritatea soferilor care au lucrat sau lucreaza vor fi pe placul dv  dar pana atunci va complaceti  si nu vedeti  sau nu vreti ca acest om este vai de el  adica afon in aceasta meserie  noi soferii aducem banii in firma  iar dumnealui  i se cuvin laurii  rusine sa ii fie pt ca el este  si are reputatie de mare spagar  si binenteles de anti soferi  atentie  mare  domnilor colegi

@Prodan... eu am fost tot pe Actros pe 1195 cu Natan ;D , apoi nu mai stiu inca pe 2... cu Fane ( care a murit) si Ovidiu Hess... ;D

Aha... banuiesc ca si de Andrei o sa zici la fel  ;D

Dan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Members

@Prodan... eu am fost tot pe Actros pe 1195 cu Natan ;D , apoi nu mai stiu inca pe 2... cu Fane ( care a murit) si Ovidiu Hess... ;D

Aha... banuiesc ca si de Andrei o sa zici la fel  ;D

Dan

Vrei sa spui ca ai fost pe 1995 cu Natan si pe 1984 pe al lui Fane(Dnzeu sa il Odihneasca in Pace) + Hess pe 1948, nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.