Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Ajutor vizita medicala


VICTOR 70

Postări Recomandate

  • Members

Am avut un acident vascular la cap , am fost operat an Austria de anevrism cerebral an aprilie , dupa care o perioada de recuperare de la 3 la 6 luni , nenumarate controale dupa care medici neurologi mi-au zis ca nu mai am nimic ca ami pot relua activitatea dinainte .

Dar stupoare la vizita medicala sa ancep munca mi-au zis ca nu sant APT pt ca figurez in evidentele medicului de familie cu anevrism cerebral operat , fra sa ma consulte sau sa ami dea vreo explicatie ,

Ce sa fac ca nu stiu ce as putea face , fac meseria de sofer de peste 22 de ani cu 16 ani de international , nu stiu sa fac altceva .

Daca ma poate ajuta cineva cu vreun sfat va rog .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Da colegu da si daca comisia zice ca sant apt pt cei de la pol CFR daca sant an evidente cu anevrism operat am gatat cu soferia ca doctori neurochirug si neurolog mi-au dat ok sa ancep lucru ca pt ei mam recuperat ca si anainte de operatie adica 100% .nici macar nu m-au consultat sau sa se uite la mine .....

Adica un neurolog de la CFR i mai expert decat o comisie de doctori din Insbruk (A).....astia de la CFR nu vor sa ami dea an scris ca nu sant apt ~x(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

te sfatuiesc sa incerci la polimed apaca eu acolo mi-am facut adeverinta medicala si stiu ca nu e un sfat demn de urmat dar nu mi-au cerut arhiva de la medicul de familie si toata investigatia se bazeaza pe sinceritate te intreaba daca ai avut si tu ii raspunzi ca nu..si o faci pe riscul tau...acum daca cei care te-au operat ti-au zis ca esti apt e de preferat sa eviti birocratia si ra raspunzi ca nu ai istoric medical grav.daca esti din bucuresti te poti duce linistit te costa 150 de ron si sunt foarte promti eu in 4 ore am luat toate avizele.Mult succes

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.