Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Caut coleg pentru a forma echipaj


Postări Recomandate

  • Members
Caut coleg care este sofer la J Carrion sau care doreste sa lucreze in echipaj.pentru ca sunt incepator si nu cunosc pe nimeni de la ei.

pai si tu iti cauti coleg?

nu seful decide pe cine angajeaza? :o

as merge eu cu mare drag, din pacate tot incepator sunt :(

probabil ar trebui sa dau si eu un anunt de genul asta :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Members

Salut colegu.Eu am venit in tara in martie ca sa-mi termin lucrul la casa si sa-mi refac actele.Doresc sa revin la ei din Noiembrie,am o vechime de 2 ani la ei.Daca nu ti-ai gasit coleg intre timp si esti dispus sa ne vedem serios de treaba te astept cu un telefon.Am avut coleg care desi am venit cu el acasa ca i s-a *CENZURAT* cardul si l-am asteptat sa si-l faca m-a lasat balta in curtea firmei.Nu accept neseriozitate,pentru ca mergem sa stam printre straini fortati de imprejurarile materiale,adica mergem sa castigam un ban si sa ne intoarcem sa ne vedem de ale noastre.P.S.Telefonul meu e ; 0740303908 sau e-mail; infonitu@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
pai caut un coleg cu experienta care sa formez un echipaj,sau pe cineva care e deja sofer la ei si vrea sa lucreze in echipaj,ca sa ma poata angaja.

Colegu' nu vreau sa te dezamagesc, dar cine lucreaza acolo si are nevoie de un coleg pentru a forma un echipaj, in nici un caz nu intra aici pe forum ca sa caute. Isi ia copilu', nepotu', vecinu', un prieten etc. Deci daca nu cunosti pe cineva care lucreaza la o firma ca sa te poata lua cu el, sa faci si tu experienta si sa castigi un ban, sansele sunt aproape zero.

Bafta iti doresc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

salut colegu,as fii si eu interesat sa vin cu tine sa facem echipa buna dupa cum ai spus si tu,dar si eu sunt cam incepator am lucrat la o firma din timisoara am facut extern vreo 7 luni tot in echipaj a fost bine pe un camion de 12 t,daca crezi ca putem face treaba impreuna as fi interesat sa vin cu tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.