Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Gartner Intertrans ungaria kft


Postări Recomandate

  • Members

domnilor si eu am lucrat la garner, nu la garner austria ci la garner hu iar in afara de faptul ca unguri isi bat joc de romanii adica romanii incarca remorci unguri le trag romaniii merg cu remorci dinalea rele cu obloane iar unguri cu cele noi,,romanii i lasa sa plece acasa la 2 lunii iar ungurii in fiecare saptamana romaniii iau 1300 iar ungurii cel putin 1800 ....sant multe de zis dragi mei colegii.mai mentionez ca pentru orice acolo ti se trag banii din salariu iar cand nu mai au nevoie de tine te face in asa fel sati dai demisia si nu te dau ei afara pentru ca totusi indiferent daca esti roman tot ai drepturii iar ei vor ca sati dai tu demisia si te forteaza ei so faciii nu te dau ei afara..nu va mai spun colegilor dragii ca in fiecare saptamana ei angajeaza 15 persoane si pleaca tot odata 20...ba mai mult pe mine ma fortat sami dau demisia iar eu am refuzat iar din cauza asta ma tapat de 2 salarii si nu vor sa mi mai dea ...sant niste neseriosi credetima mai puteti vorbi si cu altii colegi de ai mei si va veti convinge...un mare sfat am pentru voi dragii colegii...MAI BINE VA VEDETI DE TREABA DECAT SA VA ANGAJATII LA GARNER pentru MAI MULTE DETALIII CONTACTATIMA ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 51
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.