Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Gusteru Trabantistul va saluta - TM


trabyro

Postări Recomandate

  • Members

Buna ziua doamnelor si domnilor.

Ma numesc George dar lumea imi zice Gusteru. Am 35 ani,casatorit,un copil,nascut Alba iulia,locuiesc in Timisoara de vreo 7 ani.

De meserie S.Ing Tehnolog. Am permis (B) din 1997 si BE+CE+DE din 2005. Anul acesta mi-am dobandit atestat transport marfa+persoane. Acuma astept sa imi ajunga cartela tahograf. Nu am lucrat pana acuma pe masina mare dar acum sunt in curs de adunare acte pt agajare Hartl-Tm.

Va salut cu drag.

Asta sunt eu si trabantelul de mai jos e frumusetea de Toderut restaurat complet acu 2 ani.An 1981 fabricatie.

464f4d241625471.jpg

===================================================================================================

32e991203652477.jpg e2f684203652550.jpg 7f1bc6203652607.jpg 3ce122203652688.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

Bine ai venit pe forumul nostru.

Acum una calda si una rece.....Felicitari pentru restaurarea Trabantului,cea calda..

cea rece...elimina semnatura cu trabantclub pe viitor la orice comentariu,risti banarea contului,citeste regulamentul si o sa observi ca nu acceptam asa ceva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salutare si multumesc de primire. B-)

Eu am mai avut cont la voi acu ceva vreme (ani) dar s-a sters cu totul. Si atunci aveam in semnatura clubul (cu adresa si tel etc). Nu e absolut nimica de facut bani acolo ... Doamne fereste ... atata ca POATEEE e vreun coleg interesat/posesor si e mai facil sa dea de noi.

Ca altfel ... ce sa trec in semnatura ?! Nici macar PIFAN nu sunt :-j

Daca e asa mare mare bai ... na' ... oi' sterge semnatura ... dar iara zic ... nu e nimica de facut bani acolo ,e doar site-ul (FOARTE SERIOS) al trabantistilor :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

A aparut un regulamnt pe acest forum,si asta schimba totul.Nu poti face o exceptie pentru un utilizator,trebuie sa fim toti egali.Totusi ca sa nu crezi ca sunt rau intentionat ia legatura te rog cu unul dintre administratori,daca unul dintre ei aproba si iti da dezlegare totul e ok din partea mea,o sa blochez subiectul si el il va debloca ulterior.Pentru a putea intelege si tu corect ai mai jos interdictia din Regulament care se refera la cazul tau

. postarea de reclame sub orice forma (inclusiv imaginile/link-urile din avataruri, semnatura, posturi ce nu au legatura cu subiectul...etc). Este interzisa postarea oricarui link din afara domeniului SOFERII.RO in semnatura. In plus, este interzisa postarea de informatii ce pot fi considerate reclama, in cadrul rubricii "Locatie" (gen adrese web, etc)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.