Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Unde spalam hainele


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

Vizitator Anonymous

daca tot este un topic "unde incarcam butelia" de ce sa nu fie si un topic despre masini de spalat. ingrosat si inrosit pentru cei care vor vrea sa zica visavis de titlu: in vagon, la dus, la garla sau nu le spalam ci le aruncam.

Eu stiu asa pana acum : aproape orice intermarche in franta,

pe A1 la iesirea 12 ori in centrul rutier, ori langa mcdonalds,

la mornas in parcarea cu peco carrefour pe coborare spre spania,

la barbezieux si pe N10 in centrul rutier.

mai stiu prin belgia dar sunt langa descarcari si e mai dificil de ajuns mai ales daca te grabesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • Members

pe italia poti sa facii baie unde vezii AUTOGRIL, in unele statii poti chiar incarca butelia sau schimba daca este de productie italiana.in italia in MILANO SI TORINO linga auchsan este o parcare de romanii ,i n localitatea italiana GOBA este cea mai mare piata de romanani si moldoveni de unde poti cumpara toate produsele de provenienta romaneasca inclusiv mici si bere muzica romaneasca, incepand de joi -duminica este deschisa acesta piata.sau in torino la marchetul romanesc pe corso cervii nr 17 collegno torino are inclusiv brutarie cu paine specific romaneasca se numeste ro market .pe austria in autohofen poti face baie gratuit .va pot oferii pe intreaga europa cu cordonate exacte punctele de interes pt soferii .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.