Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

pentru incepatori


Postări Recomandate

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Vizitator Anonymous

Am putea face un subiect cu, camioanele pe care lucram ,pe care v-ati dori sa lucrati sau pe care ati lucrat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Vizitator Anonymous

baietii nu ar fi rau deloc daca ati pune firme care angajeaza incepatori.eu am condus ocazional si caut in disperare o firma am atestat marfa ,agabaritic si cartela tahograf 0748018143 danielo_danielo1 bafta all.;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Vizitator Anonymous

da am depus zeci de cv-uri da nimeni nu te baga in seama daca esti incepator.am fost azi la o firma VICTOR CONSTRUCT sper sa ma ia astia pe o cifa ceva :D:-;D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

da am depus zeci de cv-uri da nimeni nu te baga in seama daca esti incepator.am fost azi la o firma VICTOR CONSTRUCT sper sa ma ia astia pe o cifa ceva :D:-;D

Vezi la Waberers, am scris acolo ceva care poate te intereseaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

la waberer's nu mai au nevoie pana in septembrie asa mi-a zis ala pe care l-am sunat ca e cam moarta luna lui august. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
  • Members

sincer colegii si eu sunt incepator, anu asta fac 2 ani pe permis, in oct 2009  am incercat cu un "neam" sa ma angajez la italieni dar.....nu am reusit nimic si acu de anu trecut din iunie m-am angajat pe un camion de 11 t, ca sa prind experienta (e si asta un inceput chiar daca nu sut pe tir sau camion cu remorca). peste tot daca nu ai cunostinte sau pile bine infipte........nu te ia nimeni ca incepator si ma intreb....toata lumea cere sa ai experienta, dar daca nimeni nu te ia ca si incepator cum sa acumulezi experienta asta? stiu ca e un risc extrem de mare sa angajezi un incepator dar....nu toti sunt praf la condus, mai sunt si oameni care fac asta de placere si chiar stiu, numa ca nu li se da sansa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.