Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Caut de munca cu cap tractor


Postări Recomandate

  • Members

Buna ziua .. am un cap tractor MAN-440 din 2008 si caut de munca ca tractionist (nu posed semiremorca ) intern sau pe comunitate(de preferat spania zona madrid) ..sau caut colaborator care detine semiremorca si cu experienta eu fiind incepator pentru a lucra in echipaj..rog colegi sa ma ajute cu un sfat cu o idee ...multumesc anticipat si va urez drumuri bune !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Cautam soferi de tir cu experienta in western Europe, cunoscatori de limba engleza, franceza ori germana, licenta adr. Oferim salariu de 1800 euro . Primim cv-uri in limba engleza la adresa ...sales@romimtra.com

Mai cautam subcontractori care sa detine cap tractor tot pentru transport international.

incearca aici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Buna ziua .. am un cap tractor MAN-440 din 2008 si caut de munca ca tractionist (nu posed semiremorca ) intern sau pe comunitate(de preferat spania zona madrid) ..sau caut colaborator care detine semiremorca si cu experienta eu fiind incepator pentru a lucra in echipaj..rog colegi sa ma ajute cu un sfat cu o idee ...multumesc anticipat si va urez drumuri bune !!!

Salut colegu.Daca nu ai rezolvat problema iti las numarul meu de telefon 0767732464.Pot sa iti sugerez cateva firme din spania si daca ai nevoie de un coleg cu experienta pentru camionul tau pot sa vin eu daca ne intelegem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • Members

Doamna Mariana Varga cauta firme si persoane serioase dar intrebarea este : Oare Mariana Varga este serioasa? Aceasta este si intrebarea care mi-am pus-o atunci cand am colaborat cu ea in 2013 , raspunsul este : Este o persoana total neserioasa care va va promite marea si sarea numai sa lucrati pentru ea . Preturile care va sunt afisate sunt numai pentru iesirile din Spania pentru retur in cazul meu au fost de 60-70 centi pe km plus ca la remorca mai platesti 1200 € si pentru dispecerizare inca 300€ asa ca fa un calcul si sa vezi cum iesi aproape la zero.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.