Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Unde ati ajuns!


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

Vizitator Anonymous

Re: Firme Spania

Mesajde lexus72

Salut baeti. Ma poate ajuta si pe mine cineva sa ma angajez la vreo firma spaniola pe tir, am permis spaniol cu toate categoriile tacograf digital CAP. inafara de categoría D. Vorbesc spaniola portuguesa si rusa toate la perfectie. Experienta mare nu am decit aproape un an, stiu ca e cam problema sa te angajez cu putina experienta dar daca se gaseste un om bun si pune cuvint se poate de gasit cite ceva. Sint gata sa platesc 1500 de euro acelui care ma va ajuta. Accept si in echipaj. Scrietimi pe adresa alexeispain@yahoo.com. Candva asemenea mesaje erau sterse,iar userul banat.Acum incurajati asa ceva?Este normal atita timp cit si voi luati banii oamenilor degeaba.Am observat ca cenzura este in floare la voi.Nu va plac criticile?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Domnu 'coleg' vizitator!

Arunci cu pietre cam repede si usor!

Mesajul respectiv era postat cu 15 minute în urma!

Cam toți mai avem și alte activități. muncim de exemplu!

Dacă tot ti.a zgariat retina așa tare mesajul colegului(care aseară a fost avertizat) trimite te rog un mail la admin Călin sa angajeze admini/moderatori contra cost cu carte de muncă.

Respectivii vor avea vreme destulă. Și vor fii foarte prompți și rapizi in a sterge sau bana useri ,dacă 15 minute îi o problemă așa mare

Eu pesonal sânt de pe telefon intrat pana ajung acasa si apuc la laptop din nou.

N.am așa privire in ansamblu prea mare.

Eu sânt mai recent moderator. Dar as ruga admini sau moderatori mai vechi sa,își declare public daca îi cazul 'veniturile' ilicite :))

Părerea mea îi ca esti vreun frustrat de ceva??

Baftă si numai bine!

Think positive!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Nu te-am acuzat pe tine de nimic lkv.Probabil esti nou.Nu voi moderatorii administrati forumul ci altii.Chiar si o parte din administratori sunt ca si voi,uneltele altora.Da,nu ma mira ca nu intelegi nimc.Daca gandesti asa cum scrii si cum te exprimi sunt sanse slabe sa vezi realitatea.Sau betia puterii te face sa crezi ca imi poti raspunde.Raspunzi in necunostinta de cauza,asa cum un alt moderator mi-a banat contul in necunostinta de cauza.Numai ca acel moderator vad ca este si el banat acum.Asa ca ar fi mai bine sa iti vezi de treaba ta si sa mai treci un pic pe la scoala care ai facut-o la FF.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Nu te-am acuzat pe tine de nimic lkv.Probabil esti nou.Nu voi moderatorii administrati forumul ci altii.Chiar si o parte din administratori sunt ca si voi,uneltele altora.Da,nu ma mira ca nu intelegi nimc.Daca gandesti asa cum scrii si cum te exprimi sunt sanse slabe sa vezi realitatea.Sau betia puterii te face sa crezi ca imi poti raspunde.Raspunzi in necunostinta de cauza,asa cum un alt moderator mi-a banat contul in necunostinta de cauza.Numai ca acel moderator vad ca este si el banat acum.Asa ca ar fi mai bine sa iti vezi de treaba ta si sa mai treci un pic pe la scoala care ai facut-o la FF.

Cam multe știi despre cum 'funcționează' spaga aici pe site si la ce nivel pt un utilizator banat??

Mie îmi place cand vad cât. unu mai 'destept' ca mine. !

Iar la faza cu.'puterea' esti pe lângă în legătură cu mine!

Daca ai scoala mai multă ca mine! destul de rău pentru tine ca ai ajuns cu atâta școală și desteptaciune pe tine sa practici meseria care o face si unul care a facut mai putină școală și la Fără Frecventă!

Iti doresc numai bine si sa fii sănătos

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.