Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

comentarii sterse de moderatori


Postări Recomandate

  • Members
Mario,comentariul tau este corect din multe puncte de vedere.Numai ca tot timpul vei intimpina aceleasi probleme si tu si ceilalti administratori sau moderatori care fac o treaba buna aici.Insa asa cum am mai spus si printre voi sunt oameni care nu au nici o legatura cu ce vreti voi sa faceti.Nu sunt adevarati profesionisti si acest lucru strica imaginea forumului.Exemplele date de tine,Gongy,oldtrucker,VT880 si uneori de cico nu pot influenta felul de a fi al marii majoritati a acestui forum.Nu mai este posibila o schimbare in bine pentru ca raul s-a inradacinat fara ca voi sa realizati acest lucru.Asa cum am mai spus,datorita faptului ca ati promovat ca moderatori oameni care nici macar nu au habar de legislatia in vigoare,care nici macar nu stiu sa scrie corect va vor creea permanent probleme.Nu puteti impune regulile atata timp cat cei din jurul vostru fac tocmai invers.Nu este o critica si nici nu am interes sa starnesc o furtuna.Din aceasta cauza am preferat sa raspund aici ca anonim.Cred ca daca ati pica la intelegere cu Calin si criteriile dupa care sunt avansati anumiti oameni ar fi in concordanta cu interesele voastre ar fi mult mai bine.Asa insa ma indoiesc ca mai reusiti ceva.Multi alti useri intra aici din curiozitate ca si mine.Forumul a devenit motiv de amuzament pentru mine si pentru colegii mei.Am totusi o amaraciune,pentru ca a ajuns asa si ca eforturile voastre nu isi ating scopul.Cu ani in urma cand mi-am facut cont aici am sperat ca se poate face ceva.Acum insa ma indoiesc si sunt foarte dezamagit,mai ales cand vad ca oameni care chiar va puteau ajuta s-au retras de aici din diferite motive.Probabil,daca veti face schimbarile necesare multi dintre noi am reveni cu drag alaturi de voi.Depinde numai de ce vreti voi sa faceti in continuare.

Ginoxxx nu umbla cu texte standard si poza din nou in Sfânta Maria! :ymdaydream:

Ți.ai pus intrebarea că poate pentru ' genul' tau de useri ( aroganți.agresivi în limbaj care atacă useri si sfidează orice avertisment si reguli) am fost promovat ca moderator

Sânt sigur că nu te.ai întrebat, din dorinţa prea mare de a arăta superioritatea și să arăți că tu ginoxxx poți fi o excepție de la regulament.

Ți.am atras atenția de mai multe ori ,la fel Likka și Mario(om de care spui ca ai respect) nu aráți ca ai avea

Vad ca te legi de faptul că ți.am zis gino 3 de x! dacă te făceam , te citez ; prost de bubui' cum l.ai facut tu pe colegul ăla în comment ce era? erai foc și pară ca te fac prost'

Ai fost avertizat. banat 7 zile de 2 din staff.ai revenit cu aceeasi atitudine arogantă.Acuma ai 1 lună 'ban'.ai timp sa meditezi si să iți revizuiesti comportamentul si limbajul față de useri/colegi

Dacă nici când revii tot așa coontinui....eşti un caz pierdut.urmarea o știi

Și DA, vin din șatră.maidan.am facut scoala la F,F, sânt din zona unde sa inventat apa caldă și mersul pe jos.Dar.....nu mă dau pe 10 ca tine!

Ție personal îți pot da oricând la orice ora lecții de care vrei.financiar.profesional.etc.etc stii de ce? lucrez de atâția ani și n.am trecut ca rața prin apă să nu se prindă nimic de mine.habar nu ai cu câți ca tine am avut de.a face

Pentru legislație si altele ce țin de ea sânt alții foarte bine pregatiți

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 55
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • Members

soferika30 firme mari gen:Dumagaz,waberrers,transcar,cartrans,aquila,transeuro94,si multe altele de la noi sau firme care au un mare nume din strainatate au deschis filiale aici si platesc la km soferii romani si de 3 ani de cand sunt eu aici pe soferii.ro sau angajat sute chiar mii de colegi (chiar si cei fara experienta) la aceste firme lucrand la km ,cand ai familie si probleme pe acasa nu cred ca le zici la copii seara ca astazi nu mancam ca eu doar legal muncesc,eu nu am nimic cu tine chiar as vrea sa stam de vorba la un suc dar cu munca asta nu prea avem timp ,daca se posteaza un anunt chiar daca este ilegal nu este nimeni obligat sa se duca daca nu le convine dar sa nu ii uitam si pe cei care acel loc de munca postat le va da o mana de ajutor chiar si cateva luni...drumuri bune colegii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

soferik30,faptul ca ai acceptat sa lucreze altul pe cardul tau este o ilegalitate.Degeaba acuzi firma sau pe colegul tau.Din punctul meu de vedere esti mai vinovat decat firma si colegul tau.

lkkv te legi aiurea la cap si te inpaunezi cu lucruri care doar le visezi.Vad ca ai ceva cu bietul ginoxxx.Dar in prostia ta,nu vezi ca bietul om este nevinovat.Nu are nici o legatura cu mesajele postatate de mine.Sintem 2 persoane diferite.Poate administratorii vor observa ca te legi degeaba de el si vor lua masuri impotriva ta.Nu meriti acest post.Faci de ras aceasta comunitate.Te provoc sa imi deconspiri tu identitatea daca esti inteligent fara ajutorul celorlalti moderatori sau administratori.Si chiar ii rog sa te lase pe tine sa faci acest lucru.Poate reusesti sa iti demonstrezi inteligenta.Mai spun inca o data ca nu sint ginoxxx si ca te legi degeaba de el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
soferik30,faptul ca ai acceptat sa lucreze altul pe cardul tau este o ilegalitate.Degeaba acuzi firma sau pe colegul tau.Din punctul meu de vedere esti mai vinovat decat firma si colegul tau.

lkkv te legi aiurea la cap si te inpaunezi cu lucruri care doar le visezi.Vad ca ai ceva cu bietul ginoxxx.Dar in prostia ta,nu vezi ca bietul om este nevinovat.Nu are nici o legatura cu mesajele postatate de mine.Sintem 2 persoane diferite.Poate administratorii vor observa ca te legi degeaba de el si vor lua masuri impotriva ta.Nu meriti acest post.Faci de ras aceasta comunitate.Te provoc sa imi deconspiri tu identitatea daca esti inteligent fara ajutorul celorlalti moderatori sau administratori.Si chiar ii rog sa te lase pe tine sa faci acest lucru.Poate reusesti sa iti demonstrezi inteligenta.Mai spun inca o data ca nu sint ginoxxx si ca te legi degeaba de el.

Așa.i vizitator cum zici tu.Foarte nevinovat îi,și tu ca un bun samaritean ce esti îi iei apărarea!

Dacă erai 'om' intrai aici ca un user normal. cu id ca toti userii.

Nu din postura de ' vizitator'.

Nu.s curios cine si ce ești!

Așa cultura mea generală am verificat ip. îi accelasi care a deschis ' interesantul' subiect gino 3 de x banat

Sper să nu fie cazul sa blochez ip asta.

Să fii sănătos!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

Trebuie lamurita o treaba. Moderatorii/administratorii *NU* sunt alesi in functie de AETR sau mai stiu eu ce regulamente ptr soferi! Nici ca stiu sau nu timpii de conducere sau etc ... Ei sunt alesi dintre useri normali pentru a mentine ordinea si disciplina pe forum.

NU are nicio treaba regulamentul AETR sau mai stiu eu cu statutul de administrator/moderator!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.