Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

CQC (ATESTAT MARFA CPI???????)


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

Vizitator Anonymous

cryploy  ms frumos de raspuns. In cazul meu ar fi vorba de rezidenta. Ma bate gandul sa raman aici si sa lucrez dar ramane da vazut ce oferte de lucru voi gasi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...
  • Members

Salut cine s-a mai lovit de urmatoarea problema avand categoriile B si C am obtinut atestat transport marfa CPI pentru categoriile CE si card pentru tahograf asta prin 2010 acum am obtinut si categoria E insa la preschimbare permisului el va avea alta serie decat cea din card si din atestat deci mai sunt valabile sau nu ????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • Members

Nu ești obligat sa schimbi permisul în uk,aplica pentru counterpart pentru cel de România. Dacă îl schimbi,atestatul tău rămâne valabil, trebuie sa aplici pentru cardul tahograf de uk doar dacă schimbi permisul,și în acest caz atestatul rămâne valabil dacă pe spate scrie cpc.Sunt foarte puține firme în uk,gen Royal mail,care nu accepta cu acte de Ro.

renunta sa mai scrii folosind cuvinte prescurtate,vei avea surpriza sa nu iti mai gasesti comentariile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.