Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

ginoxxx


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

Vizitator Anonymous

ginoxxx :in plus de asta te rog invata sa scrii corect romaneste. ma dor ochii cand vad despartiri de cuvinte prin punct. asta ca sa ne punem la punct cu statutul detinut.

si daca tot zici de ban ca atac la persoana tie cine-ti da ban ca ma ataci pe mine? iti bati joc de nickul meu si ma numesti recidivist in ghilimele. ce vrea sa insemne recidivist in ghilimele? ce tot ma ameninti cu ban si imi dai ultimatumuri? asta nu tot atac la persoana este? tie cine-ti da drepturile astea? Drepturile leau dat cei care lau pus moderator.Cum poti sa stapanesti ce se intampla aici?Pui moderatori oameni inculti si slab pregatiti profesional.Acest moderator raspundea in alt subiect total aiurea.Ii spune unui alt sofer ca dupa 3 ore de conducere in echipaj trebuie sa urce la volan celalat sofer pentru ca primul are o pauza de 4 ore dupa ce a condus 3 ore.Alt moderator intreba de unde vin initialele CH.Ca nu stie sa scrie romaneste se vede clar.probabil scoala a facut-o pe maidan sau asa cum am mai spus la FF.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Cei doi moderatori sunt penibili.Iar voi nu luati masuri impotriva lor.Puneti niste moderatori capabili nu toti incultii.Altfel ajungeti de ras.Intre 6000 si ceva useri nu ati gasit altii mai de soi?Mai bine pregatiti ca meserie si care stiu sa scrie romaneste?Astia parca sunt veniti direct de pe maidan sau direct din satra.Mai ales lkkv ala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

Stimate vizitator...colegul meu tea rugat sa oferi niste date pentru a putea lamuri problema...cine esti...ce doresti...lucruri elementare...despre cine e vorba..chestii de astea..sper ca ti-am fost de ajutor si acum poti clarifica dorinta ta mai exact..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

Nu stam sa urmarim subiecte, certuri, banati etc. E elementar cand deschizi un topic sa raportezi un abuz, ceva, sa scrii un minim de informatii: cine esti, ce probleme si mai ales cu cine.

Drept urmare o sa inchid topicul. Poti deschide altul respectand minimul de informatii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.