Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Miltech Truck Shop - ROUTE 60 Accesorii auto- REDUCERI


Postări Recomandate

  • Administrators

      In parcarea ROUTE 60, din localitatea Ciucea, pe drumul european E60, la jumatatea distantei dintre localitatile  Cluj Napoca  -  Oradea, la 82Km de vama Bors, va oferim zilnic intre orele 07-24: accesorii camioanevulcanizare, echilibrare roti, schimb ulei, gresare, inlocuit placute si disc frana, spalatorie camioane, piese si consumabile, pentru interior si exterior. Anvelope, placute si discuri de frana, perne aer, filtre, uleiuri, unsori, bucsi, etc...

Truck Shop la Miercurea Sibiului, in deal, peste drum de Rompetrol si RIN Restaurant Hotel

Truck Shop la Semlac, jud. Arad, intre localitatile Pecica si Nadlac

Magazin online:  www.accesoriicamioane.ro

YM:        truckautoshop@yahoo.com

      pieseautocamioane@yahoo.com

                miltechshop@yahoo.com

Restaurant - Pensiune - Parcare NON-STOP.  www.route60.ro

Vedeti aici  www.accesoriicamioane.ro ce doriti si deschideti subiect nou cu comanda ca sa beneficiati de reducerea membrilor.  Pentru alte detalii puneti tot aici intrebari.

REDUCERI DE MINIM 3% PENTRU MEMBRI SOFERII.RO LA COMANDA ON-LINE

Internet wireless FREE  ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Chestia cu ultimul rand ,sunt si eu deacord ,numai sa fie altcuva,cu recomandare sau ....asa va beneficia si membrul X care intra din an in pasti si atunci doar se uita si pleaca.

Aici ai dreptate man,ca vine oricare sofer de pe drum si spune ca e membru soferi.ro  ;).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

Vedeti aici  www.accesoriicamioane.ro ce doriti si deschideti subiect nou cu comanda ca sa beneficiati de reducerea membrilor.  Pentru alte detalii puneti tot aici intrebari.

REDUCERI DE MINIM 3% PENTRU MEMBRI SOFERII.RO

Deci pentru a beneficia de reducere se pune comanda aici pe forum  (se deschide topic nou) cu ce produse vreti . Se pune numele produsului, numarul de bucati si codul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Comerciant

Un nou TRUCK SHOP in Transilvania, la Miercurea Sibiului (in deal), peste drum de Rompetrol si, RIN Hotel Restaurant

Cu ocazia finalizarii autostrazii mult asteptate magazinul de la Miercurea Sibiului se inchide. Deschidem un magazin la locatia denumita Balta Verde pe Valea Oltului, la aprox. 25km de sensul giratoriu din localitatea Vestem.

La aceasta locatie puteti beneficia printre altele de: parcare foarte spatioasa pentru autocamioane, paza permanenta, restaurant spatios cu un meniu diversificat si preturi foarte accesibile, terasa, spatii de cazare curate si confortabile, WI-FI, dusuri, toilette.

Va asteptam.

Tel: 0724054343

pukRi.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
Vizitator Anonymous

Pentru 3% va faceti voi probleme pentru cine beneficiaza de reducere?

Doar fatul ca acorda o reducere pentru membrii forumului nu este suficient avand in vedere ca forumul ofera publicitate gratis si non stop.

Asa ca poate mai negociati ceva cand vreti sa cumparati ceva mai consistent

Numai de bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Comerciant

    Pana azi nu am primit comenzi pe soferii.ro. Probabil ca unii proprietari nu vreau sa-si personalizeze camioanele, sau nu este momentul pentru asemenea investitii desi, soferii isi doresc foarte mult, fiind constienti ca un camion accesorizat ii reprezinta atat pe ei cat si firma la care lucreaza.

Multe produse le importam de la producatori incercand in acest fel sa avem preturi rezonabile.

Soferii care doresc sa achizitioneze produse mai consistent valoric, sunt rugati sa o faca pe soferii.ro dar, sa tina cont si de cheltuielile cu firmele de curierat. Se pot face comenzi pe acest site si sa se ridice marfa de la magazinele noastre fara a implica cheltuieli cu transportul.

Va multumesc pentru intelegere.

Drumuri bune tuturor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...
  • Members

sunt client vechi  , coincidenta  e  ca plecand de aksa spre tarile din vest pe la ruta se termina programu    personalu de la magazinu de piese si mecanicii / baietii de la spalatorie au fost tot timpul amabili  in schimb la restaurant fetele  se mai intampla sa fie nervoase astfel servirea lasand de dorit .in rest toate bune si frumoase curatenie , in magazin se gasesc cam tot ce doreste un client .bravo lor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • Members

am si eu o intrebare!!!

de exemplu daca am nevoie de un accesoriu de la route 60 si ma duc la magazin si ii spun la vanzator ca is membru soferii.ro pot dovedi intr-un anumit mod???pentru ca eu nu am avut posibilitatea pe drum sa intru pe net sa dau comanda pe forum...exista vreo modalitate???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

am si eu o intrebare!!!

de exemplu daca am nevoie de un accesoriu de la route 60 si ma duc la magazin si ii spun la vanzator ca is membru soferii.ro pot dovedi intr-un anumit mod???pentru ca eu nu am avut posibilitatea pe drum sa intru pe net sa dau comanda pe forum...exista vreo modalitate???

Numai la comanda on-line momentan.

Vedeti aici  www.accesoriicamioane.ro ce doriti si deschideti subiect nou cu comanda ca sa beneficiati de reducerea membrilor.  Pentru alte detalii puneti tot aici intrebari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.