Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

LOCURI PE UNDE MANCAM CEVA BUN LA UN PRET DECENT


beny

Postări Recomandate

  • EX Staff

In Bucuresti s-a deschis de curand un restaurant dragut. Istria. Mananci peste si fructe de mare. Preturile pot spune ca sunt ok. Ambienta perfecta.... iar locatia: calea victoriei in spate la bcr

Numai bun de parcat camionul si facut plinul cu peste la gratar !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Members

  La iesirea 206 de pe autostrada M7 in Ungaria intalniti un indicator pentru parcarea Berenyi care este situata la 900 m distanta de autostrada pe national 7. Va recomand sa mergeti cu incredere in aceasta parcare, noi colegii ii mai spunem "La herghelie" deoarece au niste cai foarte frumosi. Mancarea si serviciile sunt foarte bune la preturi acceptabile pentru un sofer, daca sunteti cu familia in concediu tot aici gasiti si cazare. Parcarea pentru camioane este suficient de mare, ve-ti gasi loc la orice ora, este asfaltata si iluminata.

Imagine0653_thumb.jpgImagine0656_thumb.jpg

  www.berenyifogado.hu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

  La iesirea 206 de pe autostrada M7 in Ungaria intalniti un indicator pentru parcarea Berenyi care este situata la 900 m distanta de autostrada pe national 7. Va recomand sa mergeti cu incredere in aceasta parcare, noi colegii ii mai spunem "La herghelie" deoarece au niste cai foarte frumosi. Mancarea si serviciile sunt foarte bune la preturi acceptabile pentru un sofer, daca sunteti cu familia in concediu tot aici gasiti si cazare. Parcarea pentru camioane este suficient de mare, ve-ti gasi loc la orice ora, este asfaltata si iluminata.

Imagine0653_thumb.jpgImagine0656_thumb.jpg

  www.berenyifogado.hu

Am intrat pe site-ul lor si..... RUSINIIICAAAA !!!!  >:( >:( >:(. Au site-ul in maghiara,engleza,germana,slovena,croata,italiana,ucrainiana si rusa, dar in romana nu, desi suntem vecini si mai degraba opreste un roman in acea parcare decat un rus. PAI ORI SUNTEM VECINI ORI NU MAI SUNTEM .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Members

  La iesirea 206 de pe autostrada M7 in Ungaria intalniti un indicator pentru parcarea Berenyi care este situata la 900 m distanta de autostrada pe national 7. Va recomand sa mergeti cu incredere in aceasta parcare, noi colegii ii mai spunem "La herghelie" deoarece au niste cai foarte frumosi. Mancarea si serviciile sunt foarte bune la preturi acceptabile pentru un sofer, daca sunteti cu familia in concediu tot aici gasiti si cazare. Parcarea pentru camioane este suficient de mare, ve-ti gasi loc la orice ora, este asfaltata si iluminata.

Imagine0653_thumb.jpgImagine0656_thumb.jpg

  www.berenyifogado.hu

Imagine1146_thumb.jpgImagine1147_thumb.jpg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 1 month later...
Vizitator Anonymous

pentru sorim t  nu stiu poate ai avut tu  norocul sa manaci  la mihai viteauzu (e60 sighisoara -bv)  bine dar acolao e dezastroasa mancarea  mi s a facut rau de doua ori  din macarea de acolo

in rest not 100 pentru parcare nu se palteste nici un ban    e  fffoarte sigura   

stau  la 5km  de a parcarea aia dar niciodata nu am auzit sa se fure

si il mai avem  si pe baiatu ala cu accesori pt camioane

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

cel mai bine mananci ce ti ai pus de acasa.Am intrat in cateva parcari care au si pretentii ca ofera conditii, dar am fost surprins cand am gasit meniu numai  cu mancare turceasca, programe tv turcesti se vorbea numai in limba turca,si parea ca chiar am deranjat cu prezenta desi am platit parcareasi sincer chiar m-am simtit singur in tara mea.In loc sa luam exemple din vest de unde avem pretentii,preferam sa ne tiganim ? mai bine i-mi pun mancare de acasa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • Members

La Unirea , jud. Alba , la intrarea dinspre Aiud se mananca foarte bine , ciolan imens , si preturi corecte (3 portii au costat 30 lei cu tot cu paine si salata)

Alt popas la care merita sa stai este la Boita , doar ca nu imi mai amintesc numele ! La fel , portii mari si preturi mici !  ;D

Da da la boita la Popas km 247

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...
  • Members

In Bucuresti s-a deschis de curand un restaurant dragut. Istria. Mananci peste si fructe de mare. Preturile pot spune ca sunt ok. Ambienta perfecta.... iar locatia: calea victoriei in spate la bcr

  Au si parcare pentru camioane ?  8)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Imediat ce treci podul de la Ilia venind dinspre Deva, in  stanga  sunt doua parcari turcesti . Cea din spate e mai buna . Se mananca bine , mancare turceasca siiii....destul de ieftin . Curat , proaspat si decent . Au si dus si internet free.  Recomand kebabul ,,stropit" cu airan .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

la iesire din campu lung mold spre gura hum se afla popasul baciului pe partea dreapta si pe stanga o parcare imensa pe tiruri si acolo se mananca super bine si ieftin eu de cate ori merg la vatra dornei acolo mananc si niciodata nu am fost dezamagit si la preturi cu 20 de lei nu poti manca cat iti aduc ei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.