Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

SAL INFO IVECO DAILY (METAN)


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

Vizitator Anonymous

8) Cine poate sa imi zica cum merg Iveco daily,dar cu impiant pe gaz.Au putere? Consum mai mic?Ce pareri imi puteti da ca as vrea sa imi cumpar unu in rate,numai ca sa intru la munca,ca curier.Sunt nou sofer in bransa si nu stiu ce sa fac sa arunc banii sau nu.

mutumesc pentru orice.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
Vizitator Anonymous

nu  cred  ca  merita  deoarece  din experienta  spun  sarind  de  la  2,5 cmc  primul  model  la  2,8  cmc  si  acum  la  2,3  hpi  este  o  mare  mare  diferenta  in  jos    nu sant  un  meserias  dar  am  condus  aceste  generatii de  dayli-uri  si  macar  le-am  simtit care  cum  sant si  nu  stiu  cum  ti-ar  fii  de  folos  un  asemenea  motor  pe  metan 

trekker2020koelwagen20foto_thumb.jpg5aac50c72cedc70e7dab931ecdd2af_thumb.jpg10m_transporter_03_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

nu  colegu  '  aceste  masini  sant  facute  de  diferite  companii  din  germania  sau  ce  am  prezentat  eu  de  o  companie  olandeza  sant  bune  macar  pentru  mine ca  incepator  pe  semiremorca  desi  ele  sant  folosite  in  general  in  orase

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Vizitator Anonymous

PAI  DE  CE  SA  LE  TAIE???  PASTREAZA  SASIUL  DIN  FABRICA  SI  CUPLA  O    FAC  EI  AM  SA  CAUT  MAI  MULTE  POZE  PRIN  ARHIVA  PERSONALA  SI  POATE  SI  CATEVA  ADRESEsattelschl03l_thumb.jpgP1010003_thumb.jpgBarkas_B_1000_Sattelauflieger6_thumb.jpgBarkas_B_1000_Sattelauflieger_thumb.jpgBIRCOO.jg_thumb.jpg0010616336004_thumb.jpgBIRCO._.g_thumb.jpg7600_thumb.jpgleipzig2003_20l_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.