Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Henrich HANSEN


remus361977

Postări Recomandate

  • Members

atentie mare la firma Henrich HANSEN sau Contrans cu sediul in Satu mare! se opereaza pe comunitate in DK! se taie din bani,patronul Dorin Beres umbla cu magarii,e in mana in mana cu patronul Danez!! da tepe la soferii romani! eu am fost constrans sa semnez lichidarea in stil mafiot! eram parcat in Hamburg,stia ca duc masina sa plec acasa,mai ales ca l am amenintat cu ITM,a venit personal cu garda de corp,m au amenintat in cabina,daca nu semnez ce vor ,ma ameninta cu moartea si familia acasa! se fac sovinisme,se tin cu oamenii de la Satu Mare! altii is rahati! am un martor omul de schimb,care m a schimbat ,noaptea dus de el,dar e frica sa vorbeasca! mare grija! feriti va de aceasta firma de omul Dorin Beres!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
atentie mare la firma Henrich HANSEN sau Contrans cu sediul in Satu mare! se opereaza pe comunitate in DK! se taie din bani,patronul Dorin Beres umbla cu magarii,e in mana in mana cu patronul Danez!! da tepe la soferii romani! eu am fost constrans sa semnez lichidarea in stil mafiot! eram parcat in Hamburg,stia ca duc masina sa plec acasa,mai ales ca l am amenintat cu ITM,a venit personal cu garda de corp,m au amenintat in cabina,daca nu semnez ce vor ,ma ameninta cu moartea si familia acasa! se fac sovinisme,se tin cu oamenii de la Satu Mare! altii is rahati! am un martor omul de schimb,care m a schimbat ,noaptea dus de el,dar e frica sa vorbeasca! mare grija! feriti va de aceasta firma de omul Dorin Beres!

Ai fost amuzant la faza cu garda de corp si cu amenintarea familiei!!! Dorin Beres nu este patron la Henrick Hansen SRL, ci la Titus International SRL, care nu cara containere. Dorin Beres nu are nevoie de garda de corp pentru ca a facut lupte in tinerete :)) de curiozitate, pe ce masina ai lucrat matale??? ce indicativ?? ca numele tau nu m-i se pare cunoscut!! Intr-adevar sunt firme si mai bune dar sunt si mai rele!!! Da tin cu cei din SM, dar asta nu e o problema majora!!! Problema in aceasta firma nu este Dorin Beres, ci "disponentii" romani care nu fac programele cum trebuie. Daca stii engleza si te tii de treaba lucrezi direct cu disponentul danez unde nu ai nici un stres. Singura Disponenta daneza care nu prea stie meserie este Vicky, sotia patronului Contrans, Henrick Hansen SRL si Henrick Hansen Gmbh!!! intr-adevar se taie din salariu, dar de cate ori treci pe langa un sofer de la contrans in germania ii vezi cu telefonul la ureche....si telefonul in roaming costa!!! pe motorina niciodata nu s-au luat bani! in afara de schimbat becuri, asigurat containere, deschidere-inchidere usi si completare de acte mai des decat in cazul altor tipuri de transporturi, altceva nu faci!!! Prin Contrans s-au perindat multi SOFERI, care se chinuiau jumate de ora sa bage camionul in Spur la CTT!!!! dar din cate imi dau seama matale ai fost sofer de cambuza!!! Eu sper sa gasesti firma mai buna ca asta, exista, dar trebuie cautata!!! o seara buna!!

Bogdan U.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.