Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Autostrazi


Radu.Marton

Postări Recomandate

  • Members

Salut as propune ca fiecare sofer sa ne descrie asa cum crede el cea mai frumoasa autostrada pe care a circulat .

Eu sunt de parere ca : Autostrada del fiori (A 10 sau European 80) care leaga Italia de Franta pe malul marii mediterane si care incepe de la Ventimiglia si se termina undeva pe la Genova este cea mai interesanta autostrada pe care am circulat (ma uimeste faptul ca au reusit sa construiasca o autostrada pe un teren extrem de dificil ) nu vreau sa fiu carcotas dar nu cred ca in timpul vietii noastre se va construi asa ceva si pe la noi (parerea mea) :D

Astept si alte pareri insotite de cea ce credeti voi ca le fac deosebite

cu stima Radu .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Intradevar de la Ventimilia-Genova(A10) Savona Torino(A6)Genova-Tortona(A7)Genova-La Spezia(A12) sant sant niste autostrazi construite foarte pitoresc pe terenuri foarte dificile cu multe tuneluri dar daca vrei sa vezi ceva si mai frumos iao pe jos pe ss1 de la Cannes pana la Genova e o splendoare (binenteles nu cu camionu)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.