Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

sc.Semiramis.srl.pitesti


Postări Recomandate

  • Administrators
salut colegii.aveti un email unde se pot trimimite cv-uri la aceasta firma?

Date de contact

Telefon: 0248.223.408

FAX: 0248.223.412

Adresa ITM Arges: Pitesti, Bd. Republicii nr. 11, Jud.Arges, cod postal 110062

e-mail:itmarges@itmarges.ro

adresa site: http://www.itmarges.ro

cu mentiunea : munca sofer semiramis gratis 40 zile .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

dragi colegi, de cand m-am apucat de meseria asta de sofer am vazut unele lucruri si am stat si m-am tot gandit. De ce oare la firmele despre care se spun numai lucruri ciudate gen salariu, nerespectare program, etc totusi mai exista foarte multe persoane care lucreaza si inca cum altele au cate 10 sau 15 ani in firma acee? Stiti cum e vorba romanului daca nu curge tot pica ! deci pana la urma ceva ceva se invarte pe acolo ca unuia care are copii si nevasta nu lucreaza el fiind singurul intretinator al familiei nu cred ca i-ar convenii sa lucreze moca sau sa mai aduca bani de acasa care el se uita sa duca banii acasa sa isi poata intretina familia . Aici pe forum fiecare ne dam cu parerea dar in viata reala fiecare face cumva sa ii fie bine lui si familiei nu se mai gandeste la ceea ce a zis X si Y pe forum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

"alinfbl"....pentru ca sunt o gramada de soferi buni care lucreaza la firme din Romania si stiu sa-si ceara drepturile si sa-i fie platita munca pe care o presteaza.....si felul in care o presteaza!!!!....nu putem vorbi mai multe in topicul asta....dar chiar sunt

de vorbit....poate pe undeva pe la discutii!!!

Scuze ca am raspuns aici!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
  • Members

e cineva pe aici care lucrează la semiramis sa îmi dea niste detalii?as vrea sa stiu cat durează perioada de proba cu soferul titular in care nu esti platit,cat timp stai plecat(2,3,5 saptamni),cam ce salariu iei dupa ce devii titular,chestii de baza...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

domnule Mica,am "lucrat" daca se poate spune asa,la semiramis,am facut o cursa de Franta si m-au scos lipsa 200 litri de motorina,dar nu mi-au oprit banii urmand sa merg la reprezentanta la volvo pentru revizuirea injectoarelor.Avand in vedere ca nu mi-au oprit banii,totul a fost ok insa mi-am dat demisia ca sa evit pe viitor aceleasi discutii.Eu nu m-as mai duce sa lucrez la ei.Poate alti soferi nu au probleme.iti recomand firma CARTRANS Ploiesti.sunt corecti si la consum si la bani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 months later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.