Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Incepator solicit angajare


cabbie99

Postări Recomandate

  • Members

Buna ziua,ma numesc Dragos sunt din Ploiesti si caut de lucru ca sofer profesionist pe comunitate.Detin permis categoriile A 2007 B 2001 CE 2012.Deasemenea posed atestat marfa,ADR si card taho.Nu am experienta pe tir,am lucrat doar pe 7.5 tone.In ultimii trei ani am lucrat ca taximetrist in Londra si poate cineva va considera acest lucru un atu.Vorbesc, scriu in engleza la nivel superior.Sunt casatorit am doi copii.Sunt o persoana serioasa,punctuala si onesta.Daca considerati ca putem colabora pot fi contactat la 0733.16.57.58

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

Încalci o regula morala si totodată colegiala prin cumpărarea unui loc de munca , nu suntem in talcioc , sa nu mai zic ca in nume personal consider josnica actiunea ta cat si a celor care uita omenia si accepta , domnilor nu in modul asta se ajunge sofer . E vremea sa ne lapadam de obiceiurile ,, barbare ,, , categoric nu putem schimba trecutul dar viitorul îl putem influenta . Repet , o regula morala si de bun simt , aici totul e benevol , toti pentru unu , unu pentru toti . Sa nu fie cu supărare , dar nu asta e calea ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Sunt perfect deacord cu dvs insa acest forum sper si cred ca se bazeaza pe reguli nu pe presupuneri.Ceea ce faceti dvs domnule moderator este un abuz iar actiunea dvs o clasific ca un excess de ipocrizie.Va repet,acest forum este condus de reguli nu de principii de valoare indoielnica.Sper ca adminul sa analizeze aceasta situatie si sa acceada in consecinta.Pana atunci dvs decideti abuziv moderarea acestui post.Cu respect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

Din partea mea domnule poti sa fi sanatos si sa-ti cumperi 7 locuri dar nu aici , dute si cumpără locuri de munca la mica publicitate , aici nu e loc de asa ceva , am tot respectul pentru comunitate de acea încerc sa împac pe toata lumea . Creezi un conflict prin cererea ta , repet , am încercat sa păstrăm o valoare morala si de corectitate evitand cumpărarea locurilor de munca , promovarea ilegalitatilor de orice tip si in orice domeniu . Decizia iti apartine , consider ca am fost destul de ,, amical ,, in acest joc , ori te supui regulilor ori vei fi exclus . Totusi daca vrei sa faci contestatie , prin email la admin@soferii.ro sau direct prin mesaj privat administratorului general Calin . Si te rog reciteste cu atentie regulamentul forumului .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.