Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

sofer incepator


pirlea

Postări Recomandate

  • Members

Buna ziua,ma numesc Octavian,34 ani serios,onest,responsabil,punctual,cu bun simt,manierat,nu beau,nu fumez,cazier curat,pasaport valabil,analize medicale si test pshilogic valabile efectuate la 27 noiembrie,permis categoria b de 16 ani fara evenimente rutiere sau amenzi,vorbesc italiana perfect am locuit acolo,posesor permis categoriile c,ce,d,cu atestate transport marfa si transport persoane,atestat adr-marfuri periculoase,card tahograf,toate obtinute in 2013,deci nu am experienta,rog daca se poate sa merg cu cineva si in echipaj comentariu eliminat sunt foarte recunoscator daca poate cineva sa ma ajute,eu sunt din tulcea dar ma pot deplasa oriunde atat in tara cat si in strainatate,posed si masina proprie ptr a ajunge la locul de munca.nr meu de telefon este 0784140871.multumesc frumos si va doresc drumuri bune!un an nou bun si fericit tuturor si la multi ani,multa sanatate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Stiu ca este foarte greu ca suntem la inceput de drum,toti am fost incepatori,va rog daca stiti vreo firma care angajeaza incepatorii,care sunt conditiile,pasii de urmat,astept comentariile voastre ,vreau sa stiu ce as putea face.voi cum ati facut?multumesc ptr idei si ptr raspunsuri.numai bine tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Multumesc mult pentru detalii,o sa sun maine sa vad ce imi spun,problema este ca nu am experienta poate ma poate lua asa,oricum daca mai cunoasteti alte firme sunt binevenite ,va multumesc foarte mult ,pentru mine sunt pretioase toate informatiile,astazi am intrat aici si citesc cat mai mult pentru informatii.o sa va tin la curent cu ce imi vor spune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

toate firmele mari care angajeaza va platesc submediocru pentru lipsa de asa zisa experienta,ele sunt in mare waberers,hartl,dunca...totusi..sfatul meu..poate reusesti sa gasesti o firma mai mica,mai greu dar se poate,macar sa ai un salariu mai multmitor si la timp

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

multumesc mult cico_3504 cred mult ca aveti perfecta dreptate stiu ca este greu dar eu daca este cineva pe forum care are pe cineva care cunoaste sau poate sa ma ajute cumva eu voi fi recunoscator atat prin comportamentul meu,prin felul meu de a fi cat si in celalat plan sunt dispus.sincer eu invat totul rapid,sunt atent,muncitor.experienta nu am ca nu am condus decat camion apicol din aprilie anul trecut cand am luat categoriile,c,ce,d,ptr ca cu albinele m-am ocupat in 2013.nu imi este teama de condus doar ca sunt obiectiv si sincer,teorie stiu ca am luat toate categoriile si atestatele cu maxim de puncte am tinere buna de minte,doar sa fie cineva sa ma ajute.daca este cineva las aici nr meu de tel 0784140871,scuze

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

hei colegi am sunat azi la hart la timisoara,ei primesc dosare si pentru incepatori,dar nu stiu cum sa ajunga la ei cica,au spus sa se mai gandeasca ce metoda ,mi s-a parut cam ciudat sincer chestia asta,cica sa le dau un nr de fax sa imi trimita ei lista cu ce acte sa le trimit,apoi au trimis faxul,ii sun si ii intreb cum le trimit si culmea ca nu stia ce sa spuna,apoi eu le-am spus ca mai imi trebuie cazierul juridic cel auto si cardul europen de sanatate,si ei cica atunci fa rost de tot pana atunci sai se pun si ei la punct cum o sa ajunga la ei. ce parere aveti?e ok?multumesc mult ,daca auziti de alta firme mari sau mici careprimesc incepatori scrieti-mi va rog,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

salutare,dragi colegi,am nevoie de ajutorul vostru.ce stiti de firma de transport Donatello din oradea?daca stiti ceva va rog sa imi scrieti ,fie in privat,fie aici,eu sunt tocmai din tulcea si nu as dori sa merg pana la oradea la selectie daca nu e serioasa firma ?daca plateste,daca se respecta orarul,toate detaliile sunt importante.am fost sunat deja de 2 ori de un responsabil de a lor si spune ca ei fac mai mult spania,si ca are nevoie de adr si de limba italiana,ceea ce a gasit la mine.nu prea da multe detalii si asta ma face sa imi pun cam semne de intrebare.cica ar avea ei la oradea si undeva tip pensiune sau motel sa te cazeze doar sa mergi,cand m-a sunat azi ma intreba daca am masina si daca sunt disponibil sa imi gaseasca el inca cateva persoane din zona mea si sa vin cu masina pana la oradea.mie sincer imi da un pic de dubii,dar astept de la voi daca cunoasteti aceata firma.multumesc anticipat.drumuri line!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Ciao!au fost salari bune la ei...numai ca din vara trecuta au umblat la ele iar soferii mai vechi au plecat de la ei...stiu ca pt inceput ti se ofera 32 euro pe zi iar dupa ce ai prins un pic de experienta si te descurci primesti 50 euro pe zi.

masinile sunt Scania cu cutie manuala...au marit parcul auto in toamna asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
poate sa ma ajute cineva cun numar de tel. de la o firma ce angajeza incepatori in zona ploiestului. am sunat la hart si a zis ca virsta maxima e de 40 ani si cum am 42 va dati seama, sau in alta zona. colegu nr de tel de la donatello care este? daca cineva are nevoie de al doilea sofer ptr spania [experienta in sudul spaniei de 6 ani,vor. fluent spaniola,posed car.tacograf,atestat marfa] poate sa ma contacteze la tel.0723826094.va mutumesc anticipat drumuri bune.mentionez ca am lucrat in spania pe un camion hib din 2009
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.