Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

GARMIN 465 TRUCK


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
Vizitator Anonymous

Parerea mea ca cele mai bune sunt becker z302,clarion truck,si binenteles primo,

exista deja harti cu specificatie si europa de est.

mai sunt si automapa,gamba truck si multe altele.

  Personal recomand beckerZ302, este mai "nemtesc"!

banuiesc ca nu mai trebuie sa spun ca stie inaltime,lungime,greutate max admis si efectiva,alte pericole(ADR)

Igo primo stie si doi soferi si pauze min-max,program zilnic de condus ,pauze,etc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

dar din pacate primo nu te baga asa cum trebuie pe "rute de camion".

m-am plictisit cat am cautat trasee prin ro, in care "teoretic" trebuia sa nu ma bage prin oras, trebuia sa ma bage pe centuri(nu spuneti ca unele orase nu au centuri - exista strazi pe care ai voie - ex. timisoara, lugoj samd), si cu toate astea, traseul era prin oras. cu tot cu harti de 2010, cu tot.

poate ca doar pe ro e o problema, dar cel putin pe ro, m-a bagat pe un traseu pe sub un viaduct - 3,5m inaltime. setarile erau facute pentru camion, inaltime, tonaj, axe, lungime - tot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

eu am SNOOPER S 7000 TRUCKMATE.4 giga memorie,ecran de 7 inch,TV digital.Calibrare(L-17 m,:l2,5m:i-4m:gr totala-40to:gr pe axa-8to:tip normal sau ADR .EXEMPLU CAMIONUL MEU).Points of interes (maut germany,industrial zone,restaurant truck,truck parcking,autohof etc).Harta pe el e 2010 si DVD cu upgrade gratis.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.