Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

pentru cei care cred in sansa


antonie constantin

Postări Recomandate

  • Members

Oare mai sunt in Romania soferi cu experienta care la randul lor au primit sansa de a prinde experienta ajutati de altcineva? De ce oare dupa ce capata experienta,,foarte multi uita de unde au plecat? Nu au fost si ei incepatori?As fi curios daca se va gasi vreun sofer care sa posteze ca este dispus sa dea o mana de ajutor.Oare mai sunt?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • Members
Oare mai sunt in Romania soferi cu experienta care la randul lor au primit sansa de a prinde experienta ajutati de altcineva? De ce oare dupa ce capata experienta,,foarte multi uita de unde au plecat? Nu au fost si ei incepatori?As fi curios daca se va gasi vreun sofer care sa posteze ca este dispus sa dea o mana de ajutor.Oare mai sunt?

Mesajul asta cu tentă de acuzații no să mai rămână mult timp aici..

Peste câteva zile il șterg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Imi pare rau ca dvs.credeti ca am adus vreo ofensa cuiva sau mai rau, vreo acuzatie,ceea ce e departe de mine asa ceva,,nu am vrut decat sa scriu o realitate pe care din pacate nu sunt singurul care o vad si care din a luat o amploare de proportii,dar prin acest mesaj am avut ocazia sa port o discutie,chiar daca doar telefonica,cu un "om",pe nume Mihai ( "SSP"),care a incercat si chiar a reusit sa ma faca sa inteleg intradevar ce inseamna sa fii sofer,ce presupune acest lucru si ce ar trebui sa fac pt.a reusi in acest domeniu .Dupa o discutie de 45 minute pesimismul meu sa transformat in optimism si doar datorita acelui domn("om").Concluzia este ca inca mai sunt "oameni cu suflet "si care de asemeni vor sa ajute,chiar daca doar cu sfaturi ,experienta de viata sau moral. Va multumesc domnule Mihai! Iar pt.dvs domnule Daniel,puteti face ce doriti dvs.cu acest mesaj,eu nu am facut decat sa-mi exprim o parere,pardon "realitate",pe care dvs.o considerati ofensatorie.Ramane la latitudinea dvs.ce veti face sau cum veti proceda mai departe.Eu doar va multumesc pt.faptul ca mi-ati dat sansa sa postez o opinie personala pe situl la care sunteti unul din moderatori.O zi placuta si fara evenimente!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.