Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Soferi din Gherla sau hoti


Postări Recomandate

Vizitator Anonymous

adaugare la postul de deasupra....

nu sunt rasist DAR............9 DIN 10 CIORII FURA!!! trezirea!!daca un roman si o cioara se bat si trec doua grupuri pe langa ei (unul roman si unul de crau crau) care sare pentru cine?-tema pentru acasa;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

eu nu am zis ca romania avea datorii chiar romania imprumuta alte tari cu bani indeosebi prin africa. eu am zis doar ca se ducea o politica economic-financiara nesanatoasa si autodistructiva. singurul lucru care in parerea mea a mers cel mai bine atunci si acum este in paragina este agricultura. care acum nu este deloc valorificata la adevarata ei valoare si daca nu ne grabim peste cativa ani nici nu o sa mai avem ce deja nisipul se instaleaza pe parcele lasa vraiste. in fine acum degeaba mai intoarcem capul spre trecut. ar trebui sa il indreptam increzatori spre viitor mai bun daca nu pentru noi atunci macar pentru copii sau nepotii nostri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

adaugare la postul de deasupra....

nu sunt rasist DAR............9 DIN 10 CIORII FURA!!! trezirea!!

te contrazici in post daca nu erai rasist nu scriai ciori ci rromi sau cel putin tigani

as avea mai multe de spus despre subiectul asta insa nu isi are rostul pe acest forum care e dedicat soferilor insa sa tii minte ca nu e doar vina lor e si vina noastra

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • VIP

te contrazici in post daca nu erai rasist nu scriai ciori ci rromi sau cel putin tigani

as avea mai multe de spus despre subiectul asta insa nu isi are rostul pe acest forum care e dedicat soferilor insa sa tii minte ca nu e doar vina lor e si vina noastra

Tiganul tot tigan ii,ii cunosc prea bine stau ,din pacate printre ei si vad ce fac in fiecare zi. o duc mai bine ca noi!!! si nu muncesc nu platesc taxe samd. in fine pun punct acestei dezbateri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.