Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Remy Trans Timisoara


Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • Members

Remytrans e firma belgiana, in Timisoara are colaborator as zice inside jobs sau sebi trans, nu sunt sigur, in orice caz agentie de recrutari in diferite domenii printre care si Remytrans Logistic. salar de 1800 pe luna, 60e la zi in luna completa, se lucreaza 3 luni cu o luna acasa, in luna de concediu esti platit cu salaru de pe tara 200e, am lucrat la firma, nimic rau de spus, dar mie nu mi-a convenit programu, in rest totu e destul de linistit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members
Remytrans e firma belgiana, in Timisoara are colaborator as zice inside jobs sau sebi trans, nu sunt sigur, in orice caz agentie de recrutari in diferite domenii printre care si Remytrans Logistic. salar de 1800 pe luna, 60e la zi in luna completa, se lucreaza 3 luni cu o luna acasa, in luna de concediu esti platit cu salaru de pe tara 200e, am lucrat la firma, nimic rau de spus, dar mie nu mi-a convenit programu, in rest totu e destul de linistit

Salut colegu'! Ai vreun nr de telefon pt angajare? La program ,te-ai referit la cel de lucru sau la timpul care-l stai pe comunitate? Trebuie ADR? multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.