Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Solicit loc de munca sofer profesionist


csaba1

Postări Recomandate

  • Members

CURRICULUM VITAE

DATE PERSONALE

Nume Prenume CSABA PALL

Adresa Codlea , Str. Muntisor,Bl.5B Sc. A Ap2

Telefon 0743765976

Locul si data nasterii TG. Mures 23-08-1983

Stare civila Necasatorit

STUDII

- Diploma de Bacalaureat 1997-2001

- Liceu profesional industria lemnului

- Electrotehnica si electronica aplicata

EXPERIENTA PROFESIONALA

- Sofer pe camioneta de 3,5 t COSPRIM.SL Spania,Madrid 2 ani

- Inmobiliaria Inter. 3,5 t - Transport materiale constructii 1 an

- Grupo Inmobiliario Lobansa S.L - Sofer 3,5t 2 ani

- ITC logistic transport comunitate camioneta 2014

APTITUDINI

- Excelente abilitati comunicative, fire dinamica, sociabil, usor adaptabil

- Ma adaptez usor la conditiile de munca

- Imi formez usor noi deprinderi profesionale

PERMISE

- Posesor permis de conducere B.BE. C.CE.D.DE.

- Atestat profesional ADR Tahograf

LIMBI STRAINE

Engleza-mediu scris si vorbit

Spaniola-f inalt scris si vorbit

Maghiara-mediu scris si vorbit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

salut, caut un sofer sa lucreze pe comunitate mai exact in danemarca suedia pe o scania euro 3 , firma este din brasov camionule este in suedia acum , eu lucrez pe el acum , pot oferi 0,14 centi / km se sta in danemarca suedia 3 luni cu o luna acasa, daca esti interesat trimite um mail sau pentru mai multe informati sunati in Brasov la nr de tel 0726305012 Cristina Tanase firma este Fides speed

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Deci pe bune,pana nu se trezeste vreunul cu procuratura la usa nu se lasa.Mai oameni buni intelegeti odata pentru totdeauna ca plata la kilometru este ILEGALA?

ILEGÁL, -Ă, ilegali, -e, adj. 1. Care nu este în conformitate cu legea, care încalcă legea. 2. Care nu este recunoscut, admis de lege, aprobat de autoritățile unei țări, care desfășoară în ascuns o activitate (politică); p. ext. care servește acestei activități; conspirativ, clandestin. – Din fr. illégal.

Intelegeti ca aici este un loc public si nu privat si oricine poate citi aceste ilegalitati.

Ma rog,sincer eu ca admin/moderator as da delete direct la aceste anunturi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

Pune frana si nu cere mai multa atentie decât meriti domnule valoare morala , care in primi pasi pe forum ai nesimtirea sa fi mai cu mot decât toti ceilanti începători de aici si oferi spaga sa obtii un loc de munca , si ti lectii de moralitate unui tip care vrea si crede in conceptul de egalitate in drepturi , la fel aici , toti sunteti egali si aveti acces la ofertele de munca .

alineatul , o simpla greseala , sper sa îmi fie cu iertare !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Pune frana si nu cere mai multa atentie decât meriti domnule valoare morala , care in primi pasi pe forum ai nesimtirea sa fi mai cu mot decât toti ceilanti începători de aici si oferi spaga sa obtii un loc de munca , si ti lectii de moralitate unui tip care vrea si crede in conceptul de egalitate in drepturi , la fel aici , toti sunteti egali si aveti acces la ofertele de munca .

alineatul , o simpla greseala , sper sa îmi fie cu iertare !!

ceva nu-i bun daca ai ajuns sa bagi in seama si sa pui la suflet suparare la calmul tau Mario 'contabil' reprofilat :-s:-sx_x

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Da spaga la angajare ? :ymapplause: (bravo esti meserias ) . 3:-O . Asta mi se pare cel mai josnic lucru pe care-l poate face cica un "SOFER" . Mai rau de atat nu ai cum sa decazi . Am mai avut eu un coleg care punea bani de acasa ca sa intre pe un traseu mai bun (al meu) si cand l-a incadrat patronul de fata cu mine I-a zis asa " DACA NU ERA X sa puna cuvant pt. tine EU nu te angajam , nu te-am vrut . Si l-a dat afara pana la urma " cu toate ca punea bani de la el si facea sume mari pe zi ." si eu cu atatea bube nu s-a lepadat omu' de mine , pt. ca nu eram "bagabont" , vorbeam ce-mi trecea prin cap si nu aveam frica , nu pupam in fund pe nimeni , mai lasam si la alt sofer un os daca avea un program prost etc . Ce e in gusa si-n capusa :)) .

P.S. sfatul meu e sa renunti la astfel de practice caci nu ai de castigat pe TERMEN LUNG . + Ca la patron azi esti maine nu esti , ca sa-ti gasesti de lucru iar o sa ai nevoie de colegi (macar sa fii in relatii bune , amicale ) .Dar tu umbli cu prostii . . .

P.S. 2 la posturile de la stat e alta treaba mai ziceam , Dar sa dai spaga la PRIVAT :)) la PATRON ?!@!?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members
Sa te cheme Csaba Pall si sa vorbesti spaniola mai bine decat maghiara deja pun o intrebare:d-le Csaba Pall sunteti spaniol ca dupa nume nu pareti ;D;D

Sincer, nu stiu care e treaba ta la ce limbi de conversatie stie omu'.Sau postam doar de dragul postarii???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.