Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

CDI ANGAJEAZA


alibaba2oo8

Postări Recomandate

  • Members

M-au chemat azi la un interviu in Bucuresti (eu sunt din Neamt) , da' nu stiu ce sa zic avand in vedere colegii care se plang de salariul la aceasta firma . Eu sub 1500 ron in mana nu lucrez . Asa ca decat sa ne incurcam reciproc probabil imi vad de drumu' meu.

P.S. plang in pumni dupa locul meu de munca cu 1300 - 1400 ron 15 zile la serviciu 15 liber .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Apropo cu cine ai vorbit la telefon?Daca ai vorbit cu domnul Zaharia poti negocia salariul.Eu iau 1200+20 lei/zi=1600lei/luna ca incepator pe cea mai proasta ruta Bucuresti-Gaiesti-Pitesti si retur si am 2 curse pe zi si pot avea si o singura cursa pe zi si pe urma liber sau chiar liber a doua zi.Acum depinde de graficul tau poti lucra 4 zile la rand si sa stai 2 acasa.La noi se lucreaza prin rotatie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Da cu Zaharia , esti primul care zice ceva de bine despre CDI . :) dubioasa treaba . Oricum hotararea am luat-o luni , nu mai are nicio importanta . Oricum e putin pt. curse de genu' . Vrajeala aia cu 20 de lei un pachet de tigari si o cafea ii scot eu :)) nu-I nevoie sa ma umple de respect cu 20 de lei la un salar de 1200 ron .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Apropo cu cine ai vorbit la telefon?Daca ai vorbit cu domnul Zaharia poti negocia salariul.Eu iau 1200+20 lei/zi=1600lei/luna ca incepator pe cea mai proasta ruta Bucuresti-Gaiesti-Pitesti si retur si am 2 curse pe zi si pot avea si o singura cursa pe zi si pe urma liber sau chiar liber a doua zi.Acum depinde de graficul tau poti lucra 4 zile la rand si sa stai 2 acasa.La noi se lucreaza prin rotatie.

Colegule, daca nu as fi lucrat la cdi te credeam.De cand a inceput Bulgaru sa dea diurne?? Pleaca baietii pe capete de la firma asta,toata lumea stie ce e la cdi. Furi, nu furi tot hot esti! Pachetele sunt ale tale dar....vine smoala si-ti cere jumate din bani!

Vorbeam zilele trecute cu baietii mai vechi de pe brasov si mures care au plecat ca nu sareau de 900 lei salariu! Hai ma "colegule" sa fim seriosi! Cdi-ul mereu si-a batut joc si a tras pe soferi la maxim! "Incepatorii" poate sa fie multumiti sa lucreze acolo.Suporta si ei pana castiga experienta! In afara de Tasu care e un super domn, toata conducerea aia e...ma abtin!

Drumuri bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

CDI nici de ar fi ultima firma de transport care ar angaja nu va sfatuiesc sa va duceti la ei . Isi bat joc de soferi in ultimu hal ;din prima esti catologat drept hot desi poate tu ai venit cu cele mai bune intetii X( . Acolo oricine iti este sef ( aici este inclus pana si portarul sau femeia de servici ) ; aproape toate masinile sunt la pamant si service-ul lasa de dorit .Parerea mea per total nici de experienta nu se merita. In speranta ca aceste randuri vor ajuta pe cineva sa faca alegerea corecta si sa ocoleasca aceasta firma multumesc anticipat . Drumuri bune la toti colegii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • Members

Ce naiba mai baieti, credeati ca vorbesc prostii? Cdi-ul o sa se duca de rapa. Am inteles ca bulgaru i-a dat mana libera lui zaharia si asta a inceput sa dea afara pe langa soferi si casierii si dispecerii..toti oamenii vechi pe motiv ca fura cu soferii!

Hotului de hot ii e frica!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • Members

Apropo cu cine ai vorbit la telefon?Daca ai vorbit cu domnul Zaharia poti negocia salariul.Eu iau 1200+20 lei/zi=1600lei/luna ca incepator pe cea mai proasta ruta Bucuresti-Gaiesti-Pitesti si retur si am 2 curse pe zi si pot avea si o singura cursa pe zi si pe urma liber sau chiar liber a doua zi.Acum depinde de graficul tau poti lucra 4 zile la rand si sa stai 2 acasa.La noi se lucreaza prin rotatie.

Prietene eu  lucrez si in momentul de fata la Cdi , a fost bine odata dar acum de cand eliminat Zaharia face ce vrea si isi bate joc de toti soferii Tasu si Ionut il pupa direct in ..... sa si pastreze postul , iar banii care ti a promis nu o sa i vezi nicioadata poate primul salariu .

Trebuie sa fi doar cal de cursa lunga sa muncesti cum vor ei si sa iei banii pe care ti da .

La angajare sunt numai minciuni

 

FERITI Va de CDI !!!

 

 

fii foarte atent la limbajul folosit pe viitor...

Editat de cico_3504
ortografie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Fratilor nu va duceti la CDI sa va angajati. Am fost eu ,m-au tratat ca pe ultima carpa. Rusine.!!!  Salariu 1200 ron ca sofer profesionist cu experienta. Suntem noi de vina ca acceptam salariile astea de mizerie pentru fundurile lor in companie. Nu suntem in provincie, suntem in Bucuresti. Nu putem trai cu 1200 ron si cu rate si cu cheltuieli zilnice.

Editat de cico_3504
ortografie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Apropo cu cine ai vorbit la telefon?Daca ai vorbit cu domnul Zaharia poti negocia salariul.Eu iau 1200+20 lei/zi=1600lei/luna ca incepator pe cea mai proasta ruta Bucuresti-Gaiesti-Pitesti si retur si am 2 curse pe zi si pot avea si o singura cursa pe zi si pe urma liber sau chiar liber a doua zi.Acum depinde de graficul tau poti lucra 4 zile la rand si sa stai 2 acasa.La noi se lucreaza prin rotatie.

 Si cate doua diagrame pe zi ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 8 months later...
  • Members

(Eliminat )  ,daca o sa observasti ei angajaza in permanenta.platesc batausi cu 2000-2500 si soferi cu 1300 din care opreste 100 garantie.daca vrei sa rezolvi ceva te plimba in trioul tasu-zaharia-bulgaru,( Eliminat ) bine ca am scapat de ei.soferi sunt numiti hoti .firma aceasta fiind o firma compusa din tigani,puscariasi ,criminali(tasu a ucis si la salvat bulgaru,.dobre la fel ,ionut alcolist si accident cu victime,catalin nepotul lui zaharia,si multi alti care sunt mai vechi,ori au accidente sau amenzi la isctr.pacat de soferi care isi risca viata si isi vad de treaba,sustinind pleava din societatea respectiva.daca nu ar fi sustinuti de psd,unde bulgaru cotizeaza ,nu asr avea nici un traseu.

Editat de Mario Bandit
Limbaj nepermis
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.