Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Members

da colegu stai la un loc am lucrat la ei si sunt niste tepari incepand cu sandu si continund cu toata familia lui daca vrei sa mori la volan sa mergi cu cardul afara si sa platesti amenzile 50/50 poti merge suntem mai multe persoane care au fost acolo daca vrei eu iti pot da nr meu de tel si sa ma suni sau iti pot da alte 6-7 nr sa intrebi sa vezi ca nu mint cunosc colegi care au facut 18000 19000 km un sofer in o luna si au luat 1400-1500 E astept msj daca vrei nr de tel pentru info

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

Oooooo sa va fie rusine sarlatanilor :-o ..... Faceti oameni sa vina la voi la firma indiferent de unde vine ei fara sa va ganditi ca acei oameni isi lasa familile si locul de munca pe care il au pentru voi ,sunteti niste magari .Va place sa va munceasca omu sa va faca curse pe propia lor raspundere si cand intra in belele ii aruncati din camion fara sa le dati bani pe care ii merita(munciti de iei cu sudoare) nu faceti alt ceva decat sa mintiti .Va bateti si va aruncati oameni din camion ca pe niste carpe .ii scuipati , ati incercat sa le aruncati hainele gentile si mancarea pe jos din camion si daca vedeti ca nu puteti ii amenintati cu cagulati si politie . Sa iti fie rusine Nea SANDU traiesti in viena cu o femeie care iti poate fii fica ta care pe deasuprea mai are si un copil de 2 luni si ceva ,te-ai lasat femeia cu care ai trait si ai avut o familie in ploiesti si te-ai facut mare om pe spatele oamenilor care te-au muncit cinstit.DE CE NU MAI VII SA STAI IN PLOIESTI ? De ce ??????????? Pentru ca esti dator pana peste cap .Bani pe care mi datorezi 1.200 de euro sa iti iei lumanari si tamaie si tu si cel mai prost baiat al tau Cristi .Sfat pentru toti colegi care vor sa lucreze cu nea Sandu este sa nu va incurcati cu ei ca sunt niste sarlatani. :-o:-o:-o:-o:-o:-q:-q:-q .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.