Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

1,2 sau 3 luni


cabbie99

Postări Recomandate

  • Members

Poate gasim vreun moderator sa ne ajute cu un poll sa vedem la fiecare firma cat se sta pe comunitate.

1 luna maxim 1 luna si jumatate este ceva de bun simt.Deja 3 luni cu 10 zile acasa mi se pare prea mult si de aici rezulta foarte multe probleme:stress,conjugale,etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

Eu unu nu sunt de acord cu aceasta practica , cursa tur retur , cel mult doua săptămâni. Plecare cu pauza săptămânală normala din baza / acasă , colindat , revenit sau plecat pauza săptămânală normala , colindat , pauza săptămânală redusa , colindat si revenit la baza cu săptămânală normala plus recuperare .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

Cred ca nu putem da un raspuns corect..asta in primul rind din cauza noastra a tuturor....noi acceptam sa stam in cabina o perioada mare de timp in conditii''optime'' as ca parerile vor fi impartite .Personal nu cred ca e esential...ar fi mult mai bine sa nu dormim in masina...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.