Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Sindicatul Conducatorilor Auto din Romania


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

Vizitator Anonymous

Referitor la acest subiect,il rog pe domnul Turist sa se abtina de la alte comentarii.Cu observatia ca acest domn Turist mai are un cont pe acest forum.De cand atata interes domnule Turist pentru Sindicat?Pina de curind,ne discutai prin spate de relele intentii pe care le avem.Nu tu neai incurcat colaborarea si cu alte sindicate?Nu tu neai birfit prin parcari si neai injurat?Nu esti tu cel care il acuzai pe Calin ca se foloseste de banii cu care ai sponsorizat actiuni de binefacere?Nu am cont pe acest forum si nici nu intentionez sa imi fac.Asta din cauza interesului scazut pentru actiunile noastre si ale altor colaboratori.Numai te lega de actiunile noastre domnule MV.Ai jucat destul de mult la doua capete.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

pentru ca numele este identic cu al unui alt subiect si pentru ca tratezi aceiasi problema am mutat comentariul tau acolo,aici voi inchide subiectul,noi nu permitem deschiderea de subiecte multiple pe aceiasi tema.Totusi comentariul tau ramine si el poate fi vizualizat aici

viewtopic.php?f=41&t=12894#p98097

orice alt comentariu mai ai de facut o sa te rog sa il faci acolo,mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.