Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Drept la replica


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

Vizitator Anonymous

Datorita solicitarilor unor oameni de buna credinta apelez la dreptul de a raspunde unui individ care ma blameaza ori de cate ori are ocazia.

Referitor la acest mesaj:

Re: Sindicatul Conducatorilor Auto din Romania

Mesajde Turistu' » 11 Mai 2014, 20:44

Cico prietene vreau sa iti multumesc pentru faptul ca esti impartial si azi mi ai demonstrat asta.iti multumesc pentru modul in care ai tratat acest subiect...asta demonstreaza faptul ca un om istet stie sa trateze conflictul in mod pacifist..Bravo tie si multumiri....cat despre frustratii care au fost exclusi de pe acest forum si intra aici undercover pentru a instiga la neincredere,ii sfatuiesc si de acum inainte sa procedeze la fel chiar mai tare,asta va face ca eu sa fiu mai cautat si mai popularizat pe acest forum..deci si voua multumiri....

P.S...Costy frate oricat te ai chinui tu si prietenu tau popa nu veti reusi sa realizati nici macar 1% din ce am realizat eu si multi dintre userii acestui forum,nu uita ca noi nu ne credem sefii unora sau altora si nu ne obligam unii pe ceilalti cu cine ar trebui sa fim prieteni...ti am spus si la telefon azi,aveam pretentii de la tine ,te credeam mai istet mai destept dar azi m ai dezamagit...pe viitor iti recomand sa fii destept si iti doresc multa sanatate ca sigur ai nevoie de ea....

Vasile Moldovan,alias Tirist platit,Turist platit,sklavu si mai nou Turistu.Probabil mai apelezi si la alte pseudonime pentru a-ti face jocurile pe unde poftesti tu.Nu crezi ca ai mers prea departe?Nu crezi ca este cazul sa te opresti?Cate mesaje ai de gand sa mai imi pui mie in spate?Probabil nu stii ca nu te poti piti in spatele unui I.P. si continuii sa imi atribui meseje si fapte care nu imi apartin.Acum am inteles dece imi cereai sa iti verific I.P.-ul atunci cand erai in Franta.Ei bine.Ce nu ti-am spus atunci este faptul ca iti pot identifica si calculatorul de pe care scrii mesaje.Acest lucru il stie si Calin si Danny.Nestiind acest lucru,imi pui in spate impreuna cu acolitii tai mesaje care nu imi apartin.Cat priveste realizarile mele nu trebuie sa iti faci tu grija.Oamenii care ma cunosc si Dumnezeu la care te inchini si tu si pe care vrei sa il pacalesti,stiu ca sunt un om onest,corect si sincer.Nu stau sa pun totul aici.Te incurci in propriile minciuni si rautati.Ma ataci pentru ca inca de la inceput cand ti-ai facut cont pe acest forum cu username-ul Tirist Platit ai calcat in strachini.Ai facut un alt cont cu username-ul Sklavu,sustinand ca primul cont a fost furat de alta persoana.Ai pacalit pe ceilalti care te-au crezut si ti-au lasat contul ca Sklavu.In ultima instanta m-ai pacalit chiar si pe mine atunci cand ti-am acordat mai multa incredere,incredere de care ai abuzat imediat.Si ar fi multe de spus Vasile Moldovan despre ce faci si ce gandesti.Eu ma opresc insa aici.Dumnezeu,este sus!Ne vede si ne judeca pe fiecare in parte.Iar oamenii care gandesc,judeca si ei la fel si apreciaza pe fiecare asa cum cred ei de cuviinta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Mare dreptate ai Costy67 ,santem multi cei care stim,,cit de corect,onest si sincer,,,esti tu.Vad ca ai devenit si credincios intre timp,folosesti vorbe mari dar din pacate nu poti sa-i pacalesti decat pe cei care nu-ti cunosc adevaratul caracter.Eu va sfatuiesc sa va luati jucariile si sa va certati in alta parte,pe acest forum nu cred ca intereseaza pe nimeni oricate username ati avea(ptr.ca si tu ai mai multe).Sti ce ma supara mai tare ,faptul ca cearta voastra spulbera acea speranta pe care inca o mai aveam multi dintre noi ca va aparea si in Romania un sindicat care sa ne reprezinte interesele...Pacat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este ultimul comentariu care il fac acestui subiect.Costi Dinca ceea ce uiti tu sa scrii este faptul ca Nu eu sunt cel care a fost eliminat din stafful acestui forum din cauza comportamentului meu ,ci dumneata,nu eu sunt cel care isi aroga competente si calitati pe care nu le are,nu eu sunt cel care mi-am deschis un forum similar celui din care am fost eliminat din cauza frustrarii si invidiei fata de de restul membrilor,nu eu sunt cel care dau lectii de viata si imi oblig prietenii sa renunte la alti prieteni care nu sunt pe ,,gustul si pe masura ta" si isi obliga prietenii care ii mai are pe acest forum sa-i dea raportul zilnic despre ce se intampla aici...Nu sunt eu omul care promoveaza pe cineva intr o anumita functie pe forumul sau fara macar sa i ceara parerea acestuia daca doreste sau nu sa faca acel lucru, si lista poate continua dar ma opresc aici...si dupa cum stii mai sunt si altii nu doar eu care cunosc lucrurile astea si le pot confirma sau infirma... ...Costi prietene eu Vasile Moldovan alias Sklavu,Turistu, Turist Platit,ceea ce stie toata lumea e dreptul meu sa am cate porecle sau nickname-uri vreau eu pe retelele de socializare.Eu sunt Vasile Moldovan care nu renunta la prietenii sai si nu ii tradeaza pe acestia din cauza unui om de categoria ta,eu sunt omul care se intalneste cu prietenii sau colegii lui daca au stabilit acel lucru si am curajul sa i spun acestuia in fata ceea ce ma deranjeaza daca este cazul,eu sunt omul care daca incep sa fac ceva ma implic trup si suflet si nu astept de la altii sa faca treaba in locul meu...Cei care ma cunosc pe mine si m-au intalnit sau cel putin am vorbit cu ei la telefon sau pe alte cai stiu cine sunt.Iti multumesc frumos pentru aprecieri si te rog sa continui tot asa poate ca o sa mai iesi si tu si forumul tau din anonimat...Iti doresc sanatate maxima si mult succes iar ultima recomandare din nou,,fii destept am pretentii de la tine''. Pace noua.PS...Poti posta cat doresti milioane de alte comentarii eu unul am sa le ignor total...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Este dreptul tau Vasile Moldovan sa faci ce vrei si cum vrei.Dar fara sa mai ma ataci pe mine.In rest nu ma interesezi ca persoana .In alta ordine de idei:mariusdafxf,nu am reusit sa organizam sindicatul datorita lasitatii unor soferi.Lista membrilor fondatori continea 35 membri fondatori.Insa la inscrierea la Tribunal,judecatorul a cerut prezenta a cel putin 20 din acesti membri.Surpriza insa a fost la a doua infatisare cand trebuia sa fim toti acolo.Ei bine nu am fost decat 8 membri fondatori prezenti.In aceste conditii nu am putut face nimic altceva,decat sa infiintam o Asociatie Profesionala.Sindicate au infiintat alte persoane dar nu pot spune cat succes au in acest moment.Cert este ca noi ne miscam destul de incet,fiind inca la inceput.Sper sa reusim sa obtinem si fonduri de la stat si sa mearga treaba cat mai bine.Si pentru ca nu vreau sa se interpreteze altfel,fac mentiunea ca nu eu sunt Presedintele Asociatiei.Sunt doar unul dintre membri fondatori.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Costy Dinca esti un om care este fabricat din toata mizeria existenta in cadru omeniri a comunismului nazismului si a lui stalin inpreuna la un loc . cum tiai permis sa ma vinzi si sa ma dai afara din sindicatul tau cind nu am gresit cu nimic fata de sindicar.Dar cu mirsavia caracteritica de joasa speta si ca sa ai reclama la Truk Radio ai dat un om afara nevinovat ca sa te ridici tu si sindicatul tau.Sunt acuma chear fericit ca am aflat ce fel parsiv de om esti si nu mai tirziu Tii minte cind te-am rugat sa verifici ai zis ca nu ai timp????? dar sa ma banezi ai avut timp??? Oameni buni nu stati de vorba cu acest om este de o parsivitate iesita din comun si se foloseste de toti si calca in piceoare tot ce e bun si drept . Poate unora li se pare limbajul cam dur dar credetima ca fata de ce face acest om e o nimica toata .Rusine RUUUUSINE domnu Costy

ps am auzit ca radio trukradio sa inchis ,, Dumnezeu nu da cu bita,,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.