• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Ciprian_iveco

NUME SOFER PARBRIZ LEDURI

45 postări în acest topic

Unde gasim si noi sa dam comanda sau daca stie cineva unde putem face comanda de nume parbriz sofer cu leduri sa posteze aici k eu unul caut de vre-o 4 luni si nu gasesc daca cumba stioe cineva sa imi dea si mie un add la ciprian_nc

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca esti din buc., am vazut ceva pe ghencea aproape de intersectia cu atiaeriana intradevar nu cu nume ci tot felul de reclame luminoase pe led. Dimensiunile sunt asemenatoare in schimb nu stiu voltajul .. oricum merita sa opresti si sa intrebi.

Partajează acest post

Link spre post

intradevar sunt fan Iveco dar ceea ce ma intereseaza este o placuta cu numele meu dar abserv ca nu aveti asa ceva

Partajează acest post

Link spre post

eduard stiu magazinul acela l-am vazut si eu le are in geam si are si scutere la vanzare dar am mai vb cu cineva si zicea k alea asa sunt aduse nu sunt facute poate afli ceva anunta-ma si pe mine k eu nu prea ies afara din bucuresti ms

Partajează acest post

Link spre post

costa intre 20 si 70 euro, depinde de numar de leduri, culori, etc..

Partajează acest post

Link spre post

buna_thumb.jpg

pe cine intereseaza sa imi lase un PM..tabla e facuta de mine ,ledurile sunt cumparate sunt 102 buc pe tabla si sunt puse de un pr de al meu electrician..merge si la 12v si la 24v..si are potensometru reglabil..se poate pune lumina sa te orbeasca sau numai sa se vada..are un buton de la care se regleaza are ventuze de parbriz..pe cin intereseaza sa ma contacteze..pretul depinde de..numarul de leduri puse...a mea a iesit undeva la 300 lei ..dar ii mai speciala ..cam cea mai ieftuina ce o pot face cu leduri iese undeva la 200-230 lei ..drumuri bune

Partajează acest post

Link spre post

Truck imi poti spune cat m-ar costa exact placuta cu leduri albastre cu CIPRIAN ms

Partajează acest post

Link spre post

Am vazut placuta de plexiglass cu numele scris si luminate cu neon dferite culor, la Mihai viteazu in parcare la cabanuta aia de lemn ... limita de jutel a Brasov-ului catre Mures !

Drumuri bune, numa' bine !

Partajează acest post

Link spre post

truck spunemi doar la ruta gasesc tabla cu soferii.ro?

am trecut ieri pe la miercurea si nu avea , spunea ca abea saptamana viitoare primeste

scuze daca e off

Partajează acest post

Link spre post

Da, de regula la Route 60, pana acum nu am facut pentru vanzare.

Vrei sa-ti trimit o tabla cu soferii.ro la Miercurea?

Partajează acest post

Link spre post

trimite adresa de livrare si un numar de telefon pentru contact.

Partajează acest post

Link spre post

am vazut la unu avea numale lui p leduri, iar deasupra si crucea, tot p leduri. park era cu mormantul p parbriz

Partajează acest post

Link spre post

Si eu am vazut unu exact asa... Crucea sus si numele exact sub ea. Eram 3 in cabina. Am ras vreo 10 min. Si eu am si cruce si tabla, da le-am pus separat sa nu zica lumea ca umbla zombi pe drum... ;D ;D ;D

Partajează acest post

Link spre post

am si eu o intrebare, cat ma costa o placuta cu soferii.ro? cu tot cu taxe de curierat, multumesc :)

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.