Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

DUVENBECK SLOVENSKO S.R.O.


Postări Recomandate

  • Members

Salut colegii !!

Am vrut sa va intreb daca stie cineva mai multe detalii despre Duvenbeck Slovacia..cat sunt de seriosi etc.

Din cate am inteles se dau 45 EU / zi si 350 EU salarul de baza, deci se ajunge undeva la peste 1700 EU/ luna si nu ii obligatoriu ADR..cica lucreaza multi romani la ei, dar vreau sa stiu daca se tin de cuvant cu salarul, despre magnet etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

colegule parerile sunt diferite..prin statie unii colegi injurau de mama focului la adresa lor dar la terminale la ferry in irlanda,uk sau dk cei care lucrau in tarile respective i- si faceau planuri sa vina la ei pentru ca au inteles de la prieteni de- ai lor ca este ok.cand vorbeam prin statie despre Duvenbeck era acum 5 ani cand lucram pe italia,iar acum cateva luni am vorbit tet a tet la terminale,deci in 5 ani s -or fi schimbat multe in bine.Concret ce am auzit acum de bine este ca sunt corecti la bani(ma refer la ziua de salar),unii in schimb au plangeri ca l i s a taiat din bani pentru consum mare,altii mai lauda ca fac curse de ro-ue tur retur si ca este un maaaare avantaj pentru cei cu copii mici sau dragoste nebuna de nevasta..Oricum repet in ultima periada(12 luni) nu am auzit nimic rau de ei.daca este vre- un coleg care inca lucra la ei rog sa confirme/infirme ce am postat(in nestiinta concreta de cauza ci numai din repet auzite)

Drumuri line colegule

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.