Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Luz Trans Cluj


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

Vizitator Anonymous

asi dori sa stiu si eu informati despre firma luz trans cluj daca ati lucrat la ea cumva este o firma serioasa? oricine ma poate ajuta astept raspunsu vostru va rog mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Pe mine m-a sunat saptamana trecuta ca i-am trimis un cv p mail mi-a dat termen de gandire 2 zile sa ma hotarasc daca ma duc sau nu dupa care nu m-a mai sunat sa vada daca vreau sa mai duc. Mi-a zis ca se lucreaza in echipaj si ca da 8 centi pe km la un sofer si ca se lucreaza la program. Parea tentanta oferta  doar ca nu m-a mai sunat inapoi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator jurcavalentin

asi dori sa stiu si eu informati despre firma luz trans cluj daca ati lucrat la ea cumva este o firma serioasa? oricine ma poate ajuta astept raspunsu vostru va rog mult.

Asta ma sunat si pe mine,parea foarte serios.....dar avand in vedere cea ce spunea colegul cam lasa de dorit,zicea ca i-mi garanteaza 15000 de km la luna....pe 8 centi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
  • 7 months later...
  • Members

LUZ TRANS  hahahaha  ma  taie  risul....da  domnilor  daca  stati  bine  cu  nervii  sanatatea  etc...  recomand LUZ  TRANS  :P    astia  vor  avea  grija de  dumneavoastra. Sa  va  faca  cu  nervii  la  maxim  sa  slabiti  sa....  sunt  f multe.Da  ce  este drept  ca  platesc  la timp  si  km efectuati  dar  nu  cum  se  lauda  ca  iti  asigura  15000  eu  am  lasat  aceasta  firma  sau  mai  bine  zis  ne.au  dat  acasa de  pe  o zi  pe  alta  fara  sa  ne  anunte  pe  data de  13  Februarie  2012.ptr  mai  multe  info    in  cazul  in  care  va suna  si  vreti  sa aflati mai  multe  despre  ei  nu  ezitati  sa  imi  scrieti  la  lsdwarez2003

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • Members

daca Isdmario a fost dat afara pe 13.feb.1012 eu in acel moment eram deja in drum spre spania ... pe 15.feb.2012 deja eram la ei si pe 16 am inceput lucrul ... soferii vin si pleaca in permanenta .... macar de te-ar anunta ... vine si.ti bate in cabina siti spune sa-ti faci bagajul ca pleci acasa. in schimb ei au pretentia sa-i anunti cu 15 zile inainte cand vrei sa pleci .... pt detalii raducanu_4u@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • Members

Sunt niste eliminat de oameni,fara suparare eu am lucrat la inceput prin 2010 in octombrie , cu mine au inceput ,cu mine si cu "Bunicul" un unchi de al lui Horatiu,nimic de zis doar ca bunicul se misca cam greu dar asta este nimic de zis pentru varsta lui ... am facut vreo 2 curse, dupa care nea trimis acasa a zis ca nu mai merge si lalala...in februarie ma cheama iar ca am fost bun,de treaba si destea am crezut ca a stat camionul pe loc,ca nu lucrase dar a schimbat ceva soferi....ajung acolo am schimbat si eu vreo 3 soferi bine inteles ca cei lalti 2 plecasera singuri eu am mai ramas si nu imi pare rau am capatat experienta si profesionala si cu comunitatea dar la un timp nu ii mai suportam,ca oameni nimic de spus dar prea cicalitori,prea sa te streseze nu lucrai calm erai in stres continu si pentru ce atata fugareala ca te trimitea la o firma"Fugi ca acum la 3 trebuie sa incarci cand tu de fapt incarcai la 5 si pierdeai 2-3 ore din program"ei credeau ca daca te duci mai repede te incarca primul,lacomi dupa bani....dar poate acuma sau mai schimbat si ei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.