Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

incepator,caut de lucru in echipaj


Postări Recomandate

  • Members

Buna ziua! Dupa cum spune si topicul sunt incepator si am nevoie de cineva sa ma ajute si pe mine ,pentru a prinde ceva experienta Sunt o persoana dinamica ,intelegatoare, fara greata figuri sau alte chesti de om de doi bani,am 21 de ani,stiu engleza nivel conversational ,atestat marfa +card .Vreau si ofer seriozitatea .Asta cam este ultimea mea speranta .va multumesc numai bine...drumuri bune

daca ai bani de dat de ce i-ti mai cauti de munca?????? forumul nu permite altfel de practici!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • Members

viewtopic.php?f=172&t=11582&start=15#p87440

Re: Caut sofer (coleg de cabina) incepator

Mesajde zagato » 16 Sep 2013, 19:29

Salve tuturor,

In primul rand imi cer scuze celor care nu le-am raspuns, insa chiar si ieri duminica fiind nu prea am avut timp liber deoarece ma ocup momentan de cumpararea accesoriilor si tuturor celor necesare prin cabina. Mai nou si internetul imi face probleme. In principiu le-am raspuns in limita timpului disponibil celor care mi s-au parut mie in regula.

Am primit si mesaje rautacioase din partea unora care spuneau ca nu am lasat numarul de tel si alte cele. Sa stiti ca daca as pune nr aici probabil ca mi-ar lua foc telefonul ;D. Altii mi-au cerut copii dupa actele firmei sau mai stiu eu ce tampenii. Fratilor firma se numeste WEEZY INC SRL si se poate gasi cu usurinta pe site-urile de profil. Oricum nu va ajuta cu nimic pentru ca e nou infiintata.

La fel cum am mai spus ii rog pe cei mai in varsta sa nu se supere insa eu imi caut un baiat de varsta mea. Am stat cu colegi mai batrani pe cabina si mi-a fost extrem de greu. Asa ca prefer ca macar de acum in colo sa fiu linistit.

Momentan inca mai astept oferte pana miercuri dupa care voi lua o decizie concreta.

Drumuri bune sa aveti.

Alt cont aceiasi persoana,oare dece? Ce sa intimplat cu cel care erai in tratative Zagato? sau preferi sa iti spun alex bubu?

Scuze pentru of topic dar cred ca este important ca colegii sa cunoasca acest lucru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.