Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

salut


sorinnek

Postări Recomandate

  • Members

Va salut domnilor.

Am si eu o mare nelamurire de aceea apelez la voi...

Detin o suma de bani si sunt interesat sa intemeiez o firma de transport si sa cumpar un camion si sa muncesc pt mine...in skimb nu stiu cum merg treburile cu bursa de transport(acolo ar fi singura sursa de unde pot lua curse,alte pile nu am)

de aceea rog persoanele care au lucrat cu bursa de transporturi sa imi dea un sfat sau o idee,adik merita sau nu sa investesc o suma de bani destul de mare zic eu k sa merg doar pe bursa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salut colegu.nu vreau sa te drzamagesc dar doar de pe burs anu se prea poate,lucrez si eu cu bursa dar e greu sa te descurci numai de pe bursa,preturi foarte mici,foartegreu reusesti sa legi 2,3 curse....cautati o casa de speditii si pe langa aia mai ia si de pe bursa.....ps.cursele mai scurte sunt mai bn platite

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Am auzit de FMlogistic...stie cineva cat de seriosi sunt ,ce preturi dau pe km in ce conditii angajeaza(adica doar cu capul tractor sau si cu semiremorca mea) credeti-ma ca nu stiu ce sa fac mai intai si unde sa ma duc sa fie mai bine ...mersi colegu de sfat oricum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Colegu nu trebuie sa te panichezi si eu am avut duba care am tinut-o 2 lunii in fata blocului pana a iesit ceva serios....nu trebuie sa te arunci pe prima oferta....toate firmele mai mari cauta tractionisti fm,kuhne sunt firme de logistica cu renume (cred ca e greu sa tragi pentru ei din prima)....trimit mail la firmele din strainate....ca vrei sa tragi remorci,pe cat posibil incearca sa nu fie prin intermediar

citeste regulamentul,vei descoperi ca nu acceptam scrierea gen chat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Da colegule inteleg treburile astea ca sunt prea mic pentru a intra din prima pe piata,dar de undeva tot trebuie sa incep.incerc pe cat posibil sa evit comisionarii

nu permitem scrierea gen chat..evita pe viitor acest lucru altfel pierzi comentariile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.