Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

infiintare firma de transport marfa


Postări Recomandate

  • Members
??? salutare ...as dori sa deschid o societate de transport marfa pe comunitate,sunt rezident in italia si as dori sa deschid aceasta societate in romania....ma puteti ajuta cu un sfat....as avea de investit cam 30.000...din care sa cumpar un cap tractor...si toate cele necesare....cam cat ma costa si daca se mai merita azi cu criza care este sa mai deschizi asa ceva,avand in vedere ca unii prieteni lucreaza cu asa ceva si.....ei zic ca se descurca... ~x( orice imi puteti spune imi e de folos!!!va multumesc anticipat!!!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Members

Eu iti recomand sa iti cumperi un autotren acceptabil in banii aia, lucrezi pe cont propriu prin strainatate pentru ca in tara mori la pamant cu taxele care ti le baga pe gat, si cu timpul iti cumperi alt autotren mult mai performant, strangi bani mai faci rost de vreo 5 autotrenuri si deschizi firma. Nu e nevoie sa ai 100 de autotrenuri ca sa o duci bine in viata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.