Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
Vizitator Anonymous

Salutare! Eu am lucrat la Arabesque 2 ani dar nu ca sofer  dar ca functionar.Ideea e ca alergam cu acte printre care si cu acte de la masini deci automat interactionam si cu soferii mult si ce auzeam de la ei nu era deloc de laudat. Sefii de coloana sunt amenintati sa tina costurile minime. Dar totul exagerat...daca plecai plateai si cat cauciuc uzasei si lichidul de parbriz. Asta in 2007-2008-2009 cand nu era criza... de fapt chiar vazusem pe Money Channel ca e cea mai prost cotata companie ca si respect pt angajati.Ca sofer doar daca aveai autorizatie pt HIAB ieseai cat de cat decent in rest...NU RECOMAND sub nici o forma (decat daca nu ai alternative chiar si pe santier)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

AMS85 iti multumesc f mult pt ca mi-ai confirmat ceea ce tot am auzit de la soferi care au trecut pe la ei. Oricum am fost chemat de doua ori la interviu si cred ca am dat impresia ca nu voi fi tipul care sa se lase dus cu pluta deoarece nu m-au vrut. Iti multumesc din nou.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

AMS85 iti multumesc f mult pt ca mi-ai confirmat ceea ce tot am auzit de la soferi care au trecut pe la ei. Oricum am fost chemat de doua ori la interviu si cred ca am dat impresia ca nu voi fi tipul care sa se lase dus cu pluta deoarece nu m-au vrut. Iti multumesc din nou.

Nu ai pentru ce! Iti urez numai bine si multa bafta in gasirea job-ului potrivit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.