Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Informatii despre Italtrans, Scarpa Transporti si Dissegnia!


Postări Recomandate

  • Members

Salutare! As dori si eu ceva informatii despre una din aceste trei companii din italia, sau despre toate. Mentionez ca lucrez de doi ani la o firma din Danemarca si am facut numai comunitate....Va multumesc si astept raspunsurile dumneavoastra!

...respecta si vei fi respectat! ....by Floriann

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Buna colegul , scuze dar am vazut ca ai zis ca ai lucrat pe danemarca , cumva ai auzit ceva de firma SENECO TRANS ei spun ca lucra mai mult pe danemarca si ma gandeam ca ma ajuti cu ceva informatii. Multumesc si drumuri bune sa ai. Despre firma Italtrans am auzit numai de la un coleg ca se alearga mult dar ies bine la bani , mai multe nu stiu si nu ma pot pronunta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

salut familistu...despre seneco trans stiu doar ca e o firma din sibiu. m-am intalnit cu cativa baieti pe feribot si pe la padborg...trag remorci de DSV este o firma din DK dar mai multe informatii nu te pot ajuta...salarii, angajari, seriozitate sau alte detalii care te-ar interesa pe tine :-\

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 months later...
  • Members

la italtrans sunt slabe sanse sa intri,daca au nevoie de un sofer fac preselecti si al aleg pe care cred ei din 10 soferi,eu am depus un cv la ei da nimic nici macar ptr-u selecti.scarpa sau cst trasporti e un a si aceiasi firma ,azi am vb cu ei mi au dat o adresa de mail sa trimit cv la ei,acum asteptraspuns am vb cu un coleg care a fost la preselecti la ei la venezia da nu a ramas ca cam cer prea multe si opresc bani din ori ce cum ar fi ,remorca atinsa chiar daca era asa tre sa *CENZURAT* bine ochi cand o ei an primire si cam schimbi 3-4 remorci la zi,cam atat stiu de ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • Members

italtrans este ok, fac supermarcheturile intre 1900-2200 euro(daca reusesti sa intri) 1200 masini. scarpa de evitat daca ai experienta(buna daca esti la inceput si nu te ia nimeni) 1800-2000 eur. dissegna fac international, cotract pe romania. 1700euro.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.