Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

draguta soferita.:)


Postări Recomandate

Vizitator Anonymous

Punctez pentru prima fiind o parodie.A doua tocuri...si la urma a zis si de sex :D :D :D;)

                                                                                                                                                                  Uitindu-ma a2a oara la primul filmulet pot sa spun cu mana pe inima ca este o parodie!Intra in truck-stop in pijama,fara haine de schimb,si iese imbracata de strada,greseste dusurile si vrea sa intre la barbati,nu-si mai gaseste camionul prin parcare,etc....Sunt convins ca e o parodie,ca altfel ar fi grav de tot.....
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Romanul,e parerea ta(chiar daca mi se pare o parere foarte misogina)dar crede-ma ca am cunoscut femei(nu multe,cateva numai)care mancau soferie pe paine si dadeau clasa la 90%din barbati....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Romanul,e parerea ta(chiar daca mi se pare o parere foarte misogina)dar crede-ma ca am cunoscut femei(nu multe,cateva numai)care mancau soferie pe paine si dadeau clasa la 90%din barbati....

ai  mare dreptatesi eu am cunoscut 2 femei (soferite de tir)....care hmm...stiau meserie nu gluma si ma refer la manevre si abordarea lor...dar eu doar am spus ca nu imi place sa le vad la volan...( si sotia mea are permis.. ;):o ).....asta era parerea nu ca nu stiu ele sa conduca ASA CA FETELOR FERITI VA CA VINE IARNA SI IMI PUN PLUGUL IN FATA CAMIONULUI :)))))) ...era o gluma drumuri bune si spor la tot

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.