Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

vand ulei transmisie 75w-90


dragos1994

Postări Recomandate

  • Members

Buna seara si la multi ani dar si la multi kilometri,ma adresez acum tuturor camionagiilor care doresc sa ajute un pusti de 18 ani care a facut o tampenie,am achizitionat 2 litri ulei 75w-90 marca PENNASOL,GL5 modelul acestuia,in dorinta de a schimba uleiul cutiei noastre de viteza  dar aici a aparut o problema,anume ne trebuie o anumita specificatie,wsd......,acesta nu are o asemenea specificatie decat cele tipice camioanelor asa ca apelez la cei care au nevoie pentru completare de ulei,voi da ambii litri la 55 lei cu transport inclus prin posta oriunde in tara,sau 30 lei bucata,fara transport.

Va astept mesajele pe acest topic sau daca nu cele private,trebuie sa mentionez,am facut contul pentru a vinde acest ulei din dorinta de a recupera o parte din banii cheltuiti cat mai repede,am platit undeva la 57 lei pe litru,acum ceva saptamani in urma,plus fan courierul 20 lei,nu mai doresc sa repet greseala.

Toate cele bune si multa sanatate,plus cei mai important la cat mai multe curse.

Va astept mesajele cu interes.

O seara buna.

Cu respect,

Dragos.

Ps.Uleiul este Made in Germany si scrie in germana si pe eticheta,codul de asemenea corespunde si acesta Germaniei,voi posta poze la cerere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.