Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Aor lyke auto Constanta


Postări Recomandate

  • Members

Judet: Constanta

Oras: Constanta

Adresa: Str. TABLA BUTII 54 Constanta

Cod Postal: 900545

Telefon: 0740218035

Cod Unic de Identificare: 30697326

Nr. Registrul Comertului: J13/2073/2012

Stare societate : INREGISTRAT din data 24 September 2012

Anul infiintarii : 2012

nu au site si mai mult de atata nu gasesti nici pe google,care sunati va rog sa reveniti cu informatii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Am fost eu azi la ei si au facut angajarile dar oricum nu era rentabil aveai curese in tara nu stiai cand te intorci ce dificultati intampini pe drum din cate am inteles trebuie sa eviti autostrada sa nu platesti sa mergi mai incet sa faci un consum bun masinii am inteles ca cei de la dobre si fii fac angajari ptr postul de sofer salariu 8 mil daca aveti masina personala baga 105 l pe luna plus un comision la 3 luni in functie de vanzare care o faceti ..... Salutare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

da erau circa 100 de C.v uri depuse si mi-a spus sa ma prezint la interviu. O sa merg si revin cu impresii dupa. lasa-mi id ul tau intr-un mesaj privat sa mai discutam daca esti din ct, sa vedem la ce firme ai mai fost tu, la ce am mai fost eu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Am fost eu azi la ei si au facut angajarile dar oricum nu era rentabil aveai curese in tara nu stiai cand te intorci ce dificultati intampini pe drum din cate am inteles trebuie sa eviti autostrada sa nu platesti sa mergi mai incet sa faci un consum bun masinii am inteles ca cei de la dobre si fii fac angajari ptr postul de sofer salariu 8 mil daca aveti masina personala baga 105 l pe luna plus un comision la 3 luni in functie de vanzare care o faceti ..... Salutare

frumos colegule ce miscare ai tras astazi. acum mai nou in loc sa ne ajutam "ne dam in cap unul altuia". AM fost astazi, si da, nu era postul ocupat, erau circa 30 40 de soferi , pentru 2 masini intradevar, ca de...suntem in Romania, dar din ce observ eu colegule, tu ai cam incercat sa elimini competitia si cu asta cred ca ti-am batut obrazul destul. Multumesc de sfaturile oferite astazi. ai fost un dragut, incercand sa imi explici sa nu merg ca s-au facut deja angajarile, si am ajuns acolo si am nimerit in plin interviu, frumos...

scuze de dublu post dar chiar nu am reusit sa gasesc butonul de edit pentru postul meu de mai sus. mii de scuze pentru domnii admini.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

@Danutz_69 nu iti poti edita mesajul decat daca nu au trecut 24 ore de la postarea primului mesaj.In alta ordine de idei:Te astepti la omenie si corectitudine in ziua de azi?O vorba din batrani spune ca :,,Fiecare isi trage spuza,pe turta lui"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Members

Revin cu detalii despre aceasta companie. Desi mi s-au pus bete in roate, se pare ca totusi am fost sunat. Asta denota ce firma serioasa este daca dupa nici o luna deja i-au plecat soferii. Problema mi s-a prezentat astfel . Program de la 5 dimineata pana la orele 21, pe 3,5 . Salariu, tineti-va bine!!! - 1200 ron + inca 300 ron diurna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.