Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Patru Trans ??


Yakuza

Postări Recomandate

  • Members
Salarii foarte mici,intretinerea masinilor,foarte proasta,controale din partea patronului la bilete,la angajare platesti o garantie (300 euro) care ti se opreste daca esti prins in <,cu ceva bun nu s-a laudat nimeni pana acum.

Am salar c-am de 900lei / luna ..

Si fac vreo 3curse :-??

Dar vroi-am sa vad parerea altora de ea .. xD

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Salarii foarte mici,intretinerea masinilor,foarte proasta,controale din partea patronului la bilete,la angajare platesti o garantie (300 euro) care ti se opreste daca esti prins in <,cu ceva bun nu s-a laudat nimeni pana acum.

Am salar c-am de 900lei / luna ..

Si fac vreo 3curse :-??

Dar vroi-am sa vad parerea altora de ea .. xD

:ymapplause:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • Members

Patru Plusul e firma lui Munteanu !?@!?! ? trebuie sa fii nebun sa mergi la asta . Mai ales daca nu esti caine batran de la Transmoldavia mai bine pazesti o poarta si iei 900 1000 ron la o societate .

Stai colegu linistit eu din Ianuarie imi caut de lucru si am gasit pe la vreo 3 "patroni" . Bani mi-au dat oamenii cat au promis , dar mai faceam si munca fizica pe langa (mi-am rupt spatele, pauza 2 saptamani) + ca unu altu umbla cu minciuni si mie nu-mi place (iti spune una ajungi acolo stai sa vezi ca difera putin ) etc . Azi m-a chemat Zaharia de la CDI bucuresti (transport personae ) si nu ma duc avand in vedere salarizarea . Sa lucreze ma-sa si alte slugi cu carnet de conducere . Vezi ca ai anuntul in realitatea , sau uite nr. lui 0721064183 poate tie iti convine .

P.S. Decat sa muncesc degeaba , mai bine stau degeaba . Nu produc , dar nici nu cheltuiesc , sau , PRODUC DECI CHELTUIESC .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.