Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

J De Greef-Ro-Holland Medias


Postări Recomandate

  • Members
www.roholland.ro gasesti numar si cam tot ce vrei sa sti. Cu incepatori nu stiu ce sa zic eu am fost sunat prin ianuarie tot ca incepator si mi-a zis sa revin prin martie deci nu stiu ce sa zic suna si explicai la cel de acolo ce fel de incepator esti. Degeaba ii zici ca sti sa conduci daca nu ai experienta demonstrata parerea mea. Ducu HD mersi la fel. Claudia cred ca esti cam departe. In rest nu mai stiu despre firma. Bafta tuturor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Members

Buna , colegii. Se angajeaza cu carte de munca cu minimul pe economie . La angajare te atentioneaza ca tre sa stai 2 ani , in cazul in care pleci mai repede platesti firmei 4000 RON .In primele 6 luni esti sofer 2 cu plata de 160 E la cursa . Dupa aceea si dupa o eventuala testare prin care dovedesti ca ai experienta suficienta treci ca si sofer 1 cu plata de 180 E pe cursa . se lucreaza doar in echipaj , dupa cum a zis Luciano , dar la descarcare pe tara , de regula la Bucuresti se merge pe rand , o tura unul si o tura celalalt . Mai sunt ceva bonusuri :de ex. pt 4-5 inc. desc. inca 10 E si peste 5 inca 15 E, si pt soferii care isi indeplinesc toate obligatiile si nu au evenim. zgariat cabina sau duba se da un bonus de 100 E pe luna dar pe o per de 3 luni (adica 300 E). In rest nu stiu inca sigur. Maine ma duc la ei pt angajare. Eu am exp. 2 ani jumate , dar este posibil sa ia si fara experienta. Puteti incerca cei care sunteti din zona. Bafta si Drumuri Bune !!! ( nu ca si cel de la Iernut la Tarnaveni ).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.